Jesteś tutaj:---Orange wyłączył usługę roamingu dla mobilnego internetu do użytku domowego
Orange wyłączył usługę roamingu dla mobilnego internetu do użytku domowego2017-06-23T17:15:46+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange wyłączył usługę roamingu dla mobilnego internetu do użytku domowego

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska, potwierdził nam, że w trzech planach taryfowych mobilnego internetu do użytku domowego, które są substytutem stacjonarnych ofert internetowych, Orange z dniem dzisiejszym wyłączył usługę roamingu. Zmiany obowiązują wyłącznie Klientów, którzy od 23 czerwca 2017 r. zawierają umowę lub aneks do umowy.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange wyłączył usługę roamingu dla mobilnego internetu do użytku domowego

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Zaczyna się. Pierwsze oferty bez roamingu. Zapewne w tą stronę pójdą kolejni. Nie widzę w tym nic złego. Nie mam zamiaru wyjeżdżac, więc go niepotrzebuję. Tyle tylko, ma mi się to opłacać.

• Anonymous
      Guest

A już myślałem że wycudują jak ci z Lycamobile, że nie można będzie neta z komórki w laptopie odebrać w takim domowym hot spocie.

• Anonymous
      Guest

Pytanie który op zdecyduje się na kolejne kroki, całą swoją ofertę podzieli na turystyczną i domową

• Anonymous
      Guest

Nie masz amiaru wyjezdzac tereaz a umowa zazwyczaj jest na dwa lata jak ci sie odwidzi to nawet nie bedziesz miec mozliwosci wlaczenia. To powinno byc zakazane roaming jako powinien byc dostepny dla wszystkich! Znowu robi sie w u nas trzeci swiat

• Anonymous
      Guest

Po co kombinować i pchać się w jakieś dedykowane oferty Orange. Wystarczy OFNK na kartę i pełen zakres usług i pakietów, bardzo dobrze sprawdza się jako stacjonarny, jeżeli ktoś normalnie korzysta i nie transferuje olbrzymich ilości to bardzo dobre rozwiązanie do modemu do laptopa.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Orange wyłączył usługę roamingu dla mobilnego internetu do użytku domowego
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile