Jesteś tutaj:---Orange wyłącza usługę Przelew SMS
Orange wyłącza usługę Przelew SMS2013-03-02T10:51:22+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange wyłącza usługę Przelew SMS

Viewing 13 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Od poniedziałku Orange wyłącza usługę Przelew SMS. Nie jest tak, że zamykamy usługę i koniec. Pracujemy nad nową propozycją -poinformował na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange wyłącza usługę Przelew SMS

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140037

chyba pora uciekać z orange…. do play albo virgin.

• Anonymous
      Guest

Petro, mylisz się. Za 5zł mam w Orange do W3 jakieś 33 minuty, a jak się postaram, to nawet 100. Więc Twoje virginiątko robi wypad.

• Petro
      Member
      Liczba postów: 911

„…skala fraudu..” To już polskie wyrazy nie są w modzie, że się ich nie używa. Nie rozumiem tej polityki słownej… Wręcz drażni mnie to.

• Anonymous
      Guest

No to zegnaj Orange mialem 5 kart dla pracownikow. Przechodze do Play przynajmniej dzwonienie w sieci po doladowaniu bedzie za free.

• Anonymous
      Guest

ostatnio za 100 doładowałem. już leże

• Anonymous
      Guest

Zabolały sprzedawane za 30zł na aukcjach karty SIM z limitem transferu 6GB w Orange Free. Wyeliminowanie handlu tymi kartami wcale nie oznacza, że klienci zaczną kupować 7GB za 100zł. Na pewno część z nich skorzysta z oferty Aero2. Swoją drogą oferta Orange Free jest już przestarzała – lata lecą, a oferta wciąż jest ta sama.

• Anonymous
      Guest

zegnaj Orange Free na Kartę witaj Play Internet

• Anonymous
      Guest

Czy pan rzecznik wie co to fraud? Fraud to wyłudzenie lub oszustwo. I ja sobie wypraszam nazywanie mnie oszustem tylko dlatego, że robię to, na co legalnie pozwala dana usługa lub regulamin. Pocałujcie mnie w dupę pajace, żałosne korpole. Nauczcie się konstruować oferty to nie będzie takich problemów, a nie potem się dziwicie że ludzie robią z nich użytek.

Wiecie czemu likwidują przelew? Bo chcą żebyście wydawali 50-100zł i nic nie mogli za to dostać długi czas. Ta chora firma lubi być kredytowana i ssać kaskę nic nie dając w zamian. A przelewy zmuszały ich do natychmiastowego wydawania usług bo kto brał przelew ten coś z tą kasą robił od razu.

Sprawa trafi do UKE i ja się o to postaram. To jest działanie na szkodę i zablokowanie ludziom kasy na kartach z dnia na dzień. A okularnika za nazwanie mnie oszustem między wierszami pozwę do sądu.

• Anonymous
      Guest

No i teraz już na pewno uciekam z Orange. Zakombinowali z wyłączeniem przelewów a do tego ich ta chora kompresja, której niektórzy nie chcą uciekam do PLUSA tam za 100 zł będę miał 14 GB i z tych środków za 10 zł wykupię miesiąc nocnego transferu od 24 do 8 ŻEGNAJ ORANGE

• Anonymous
      Guest

wcześniej ludzie kupowali karty za 100-zł ciekawe kto im teraz kupi takie nominały……………….

to będzie koniec internetu na kartę w orange, kto byłby takim frajerem żeby zapłacić za 7-gb 100zł
      co innego dostać 6-gb za 100 zł a stóweczke sobie przelać na swój osobisty drugi numer, lub podarować dziewczynie (która np zwróci 30zł)

bujajcie się

• Anonymous
      Guest

Przechodzę do Play. 12GB internetu miesięcznie za 49,90 przy umowie na rok. Do tego modem za 39zł.

• Anonymous
      Guest

Można kupić na Allegro karty SimPlus 6GB ważne 6 miesięcy już od 36zł.

• Anonymous
      Guest

Żegnaj Orange witaj Play 🙂

Viewing 13 reply threads
Reply To: Orange wyłącza usługę Przelew SMS
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile