Jesteś tutaj:---Orange we Francji oferuje płatności mobilne NFC
Orange we Francji oferuje płatności mobilne NFC2014-02-13T10:23:52+01:00

Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Orange we Francji oferuje płatności mobilne NFC

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange we Francji oferuje płatności mobilne NFC

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140025

Nie rozumiem strachu przed NFC, przecież w telefonie można mieć tą funkcje wylaczona i uruchamiać ja tylko przed kasa. Tego nie można zrobić z karta platnicza. Przede wszystkim klient powinien mieć wybor, jaka karta i jakie funkcje. Najlepiej gdyby można było podpiac do NFC w telefonie karte prepaid, wtedy już totalnie nie obchodziloby nas saldo poniżej 0, a skoro ryzyko niewielkie, jak banki zapewniają, to czego sami się boja 😉

• Anonymous
      Guest

Ja już korzystam z Orange Cash w Polsce i jest OK. Najlepsze są miny sprzedawców jak przykładam do czytnika telefon w futerale. Jeszcze nie przyzwyczaili się, że można płacić czymś nie wyglądającym na kartę płatniczą. Korzystam wymiennie z Orange Cash i IKO i wreszcie nie mam kieszeni zapchanych brudnymi drobniakami. Płatności bezgotówkowe, to przyszłość a w przypadku płatności bezstykowych, to super wygoda.

• Anonymous
      Guest

idioci, bedziecie kontrolowani na kazdym kroku ale widocznie potrzebujecie tego…

Viewing 3 reply threads
Reply To: Orange we Francji oferuje płatności mobilne NFC
Your information: