Jesteś tutaj:---Orange rezygnuje z energetycznej oferty PGE
Orange rezygnuje z energetycznej oferty PGE2014-01-29T09:37:34+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Orange rezygnuje z energetycznej oferty PGE

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

W połowie ubiegłego roku informowaliśmy, że Orange wspólnie z PGE testuje łączoną sprzedaż usług energetycznych i telekomunikacyjnych. Dla pomarańczowego Operatora miał to być sposób na zatrzymanie odchodzących klientów i zwiększenie spadających przychodów. Jednak to właśnie Orange zwrócił się do PGE o rozwiązanie umowy zawartej w lutym 2013 roku – pisze Dziennik Gazeta Prawna.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange rezygnuje z energetycznej oferty PGE

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

sprzedaż energii na dzień dzisiejszy to mocno trefny interes, gigantyczny monopol stworzony przez polityków nie daje pola innym sprzedawcom energii elektrycznej.

• metheor
      Member
      Liczba postów: 420

Plus się zdecydował. Ciekaw jestem co z tego im wyjdzie? Złota kura czy zgniłe jajo?

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

WTOPILI 🙂 ,PONIŻEJ W poprzednim artykule orange reklamuje COŚ CO JUŻ BYŁO!!! dla osób przenoszących numer z innej sieci 🙂 !!!. Niedługo może orange będzie sprzedawało pieczywo z darmową dostawą do klienta !

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

Plus i T-mobile w to weszli… dziwne, że rzecznik odmówił komentarza, ale może potrzebują czasu, może źle skonstruowali ofertę i dlatego nie było chętnych. Ja osobiście jestem sceptyczny do takich multi-usług, oczywiście wygoda „jednego” operatora to zaleta, ale życie nauczyło mnie , że jak ktoś ma za dużo na głowie, to często tego nie ogarnia 😉

Viewing 4 reply threads
Reply To: Orange rezygnuje z energetycznej oferty PGE
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile