Start Forum Operatorzy Internet mobilny Orange na kartę – 1 GB na dzień dla smakoszy od Knorra

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Promocja, która właśnie ruszyła pozwoli Wam doładować konto 1 GB transferu. Wystarczy tylko kupić Gorący Kubek Knorr, Nudle, Knorr Danie w kubku, a następnie zgłosić się poprzez formularz na stronie http://www.smakdoladowuje.pl. Po wszystkim dostajecie maila, a w nim kod który odsyłacie pod numer 817. 1 GB ważny jest do końca kolejnego dnia.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange na kartę – 1 GB na dzień dla smakoszy od Knorra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Za dużo ceregieli.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      [b] Wpisz kod *102*75# dostaniesz 15 GB oraz rozmowy i smsy bez limitu na 31 dni za 25 zł, pakiet jest cykliczny.[/b]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Aylwek ale musze najpierw dezaktywować Rok Ważności Konta??? Jak znasz ten Kod to podaj!!!! Mam go do września 2018r.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Sylwek, to mogę tej usługi nie dostać. No ale sprawę znasz to wyślę bo usługa SUPER i CYKLICZNA. Dzięki. Z.S.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Jaki operator taka promocja 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      sylwekZolkusza. Uruchomiłem usługę. Down/up mam 60/30 Mb/s od rana i cały czas jest okey. Używam Samsunga J5 2017 Dzięku za pomoc

    • KarolSk
      Participant
      Liczba postów: 315

      No nie wiem, czy klientów kupujących produkty Knorr można nazwać „smakoszami” 😉

Viewing 7 reply threads
Reply To: Orange na kartę – 1 GB na dzień dla smakoszy od Knorra
Your information: