Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange – jedna czwarta połączeń w jakości HD Voice

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange Polska pochwalił się, że już jedna czwarta połączeń realizowanych w sieci Orange Polska jest w jakości HD Voice. HD Voice to doskonała jakość dźwięku prowadzonych rozmów telefonicznych. Różnicę w jakości słychać natychmiast.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange – jedna czwarta połączeń w jakości HD Voice

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      „Orange o jest w jakości HD”
      Czy ten tekst był publikowany po spożyciu alkoholu?
      A akapit pod obrazkiem jest przepisany z bloga Orange z 2014 roku i dziś już kompletnie nieaktualny. Np. wszystkie Huawei które mają HD voice to mają je zarówno w 3G jak i 2G. Najnowsze Samsungi J3 2017, J5. 2017, J7 2017, S8 itd również mają HD voice w 3G i 2G. Znalazłoby się jeszcze trochę przykładów.
      Po co powielać nieprawdę?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Jak dla mnie to kwestia jakości połączeń w dużej mierze zależy też od posiadanego telefonu, ja jestem w Virgin Mobile i na jakość połączeń nigdy nie narzekałem, ale telefon też mam z wyższej półki i wydaje mi się, że jakość połączeń to zasługa pół na pół i sieci i samego aparatu

Viewing 2 reply threads
Reply To: Orange – jedna czwarta połączeń w jakości HD Voice
Your information: