Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Orange Finanse – najlepsze, darmowe, mobilne konto osobiste

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jeden turniej, trzy rundy, 24 zawodników. Najnowszy raport zestawiający ofertę bankowych kont osobistych wyłania Orange Finanse, jako zwycięzcę gwarantującego klientom zaawansowane technologicznie, mobilne i całkowicie darmowe konto bankowe, wzbogacone o dodatkowe korzyści konsumenckie i atrakcyjne bonusy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange Finanse – najlepsze, darmowe, mobilne konto osobiste

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Mam OF i sobie chwale !
      Wszystko bez opłat. Do tego fajna aplikacja
      Często korzystam ze Strefy Korzyści – można dodatkowo coś niecoś zaoszczędzić 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Też miałem Orange Fibanse, ale przy prepaidzie. W tym przypadku to była porażka. A obiecywane bonusy do doładowania dodawane były po reklamacjach.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Nie polecam OF !!
      Lepsze zdecydowanie jest konto w NEST BANKU, czekam na ich nową wersje WWW dostępu do konta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      według mnie konto w Orange Finanse jest rzeczywiście dobre. Mam je od roku i jest w pełni darmowe – tak jak napisano w raporcie. Przez 2 lata mam gwarancję niezmienności opłat. A co do bonusów – często korzystam ze Strefy Korzyści, czyli z rabatów w sklepach 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Nie ma darmowych kont wszedzie są jakieś kruczki, polecam przejrzeć:
      [url]http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/[/url]

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      tak, orange jest spoko, tym bardziej, że mamy tam w sumie dwa telefony. ale nie tylko to mną kierowało. wypadli super na [url]http://kontomat.net/[/url] i nie było do czego się przyczepić

Viewing 6 reply threads
Reply To: Orange Finanse – najlepsze, darmowe, mobilne konto osobiste
Your information: