Jesteś tutaj:---Orange: Co się dzieje z Przelewem SMS?
Orange: Co się dzieje z Przelewem SMS?2012-09-27T10:05:17+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Orange: Co się dzieje z Przelewem SMS?

Viewing 9 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Dzięki usłudze Przelew SMS możesz przelać pieniądze z jednego telefonu na kartę na inny telefon na kartę w Orange. Od kilku dni próbuję przelać sobie kilka złotych. Za każdym razem pojawia mi się komunikat: „Nieprawidłowy numer telefonu. Sprawdź i wyślij komendę w właściwym numerem telefonu.” – pisze Czytelnik Telix.pl.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Orange: Co się dzieje z Przelewem SMS?

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140085

(moderator)wam się w głowach z tymi problemami w sieci Orange, wprowadzacie ograniczenia a i tak usługa nie działa poprawnie. Żenada zmieniam operatora.

• Anonymous
      Guest

Po prostu już ręce opadają :-(((

• Anonymous
      Guest

Taaa, „Usługa chwilowo niedostępna. Prosimy spróbować ponownie w późniejszym terminie” czy jakoś tak… Chwilowo… jak w ruskim kalendarzu… chwilo trwaj…

• Anonymous
      Guest

Ludzie!!! To jest celowe oni sprawdzają pewnie jaki zysk będą mieli w sprzedaży kart doładowujących:) Dlatego awaria jest niby usuwana i zobaczycie włączą albo po tygodniu albo stwierdzą że zaszły pewne zmiany i usługa będzie już niedostępna. A sami przyznajcie że jest tu dużo osób co poszło i kupiło sobie doładowanie w terminie jak przelew sms jest niedostępny. Orange spada na dno najpierw zlikwidowali pakiet 600 sms do wszystkich sieci no a teraz jeszcze z tego zrezygnują zobaczycie!!!

• Anonymous
      Guest

Jak chcą zlikwidować przelewy to niech wcześniej o tym poinformują i tyle.
      Właśnie zleciłem przelew na mój drugi numer i go przyjęło (ale próbowałem co kilka godzin od wczoraj od 23 i dopiero teraz jest szansa na realizację)

• Anonymous
      Guest

Przelewy sms działaj ale prawdopodobnie jest ograniczenie do 20pln dziennie :-(((

• Anonymous
      Guest

ja już tez mam tego dosyć ! Naprawcie to jak najszybciej.

• OrangeEkspert
      Participant
      Liczba postów: 6

Drodzy, w chwili obecnej usługa powinna działać prawidłowo. Pozdrawiamy

• Anonymous
      Guest

Prawidłowo to znaczy? Zleciłem 2x10pln i za trzecim razem jak zlecam to przychodzi sms że usługa chwilowo niedostępna….

Viewing 9 reply threads
Reply To: Orange: Co się dzieje z Przelewem SMS?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile