Start Forum Rozrywka TV i muzyka Od stycznia 2017 r. nowe kanały w ofercie Cyfrowego Polsatu

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Od stycznia 2017 r. nowe kanały w ofercie Cyfrowego Polsatu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      kiedy bedzie program tvp3 w lublin ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Listę kanałów należy uzupełnić o VOX Music TV,

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Bardzo dobre nowości się pojawiły. I co ciekawe, to CP praktycznie każdą tematykę wzmocnił – i kino, i sport (szczególnie te Eleven Extra!!!), i jeszcze też coś dla dzieci pod postacią TVP ABC. A jeszcze niedługo ma być ciekawostka pt. Polsat Docu, co też mi się wydaje być ciekawym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Wcześniej było Metro, a teraz jest jeszcze włączona Nowa TV, więc przełom roku kapitalnie wypadł Cyfrowemu Polsatowi. I trzeba podkreślić, że to nie są jakieś nieistotne kanały, ale takie, co się i po kilka godzin dziennie da oglądać!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Dobrze to wygląda – kilka nowych kanałów, ale praktycznie każdy wart zainteresowania. Mocny początek roku cyfrowego polsatu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Polsat powrócił do starej dobrej tradycji – dodaje regularnie kilkanaście kanałów. Bardzo dobrze tym bardziej, że większość z nich trafia do niskich pakietów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Po dwóch miesiącach nowego roku mogę powiedzieć, że szczególnie przypadły mi do gustu dodane AMC i Eleven Extra. Różne profile kanałów, ale CP wiedział co robi, dodając coś z klasyki kina i świetny sport.

    • Bagietka
      Member
      Liczba postów: 7

      eleven extra to naprawdę dobra opcja 🙂

Viewing 8 reply threads
Reply To: Od stycznia 2017 r. nowe kanały w ofercie Cyfrowego Polsatu
Your information: