Jesteś tutaj:----Od 3 stycznia 2012 r w Orange dostępny będzie router Huawei E587u2 (cennik)
Od 3 stycznia 2012 r w Orange dostępny będzie router Huawei E587u2 (cennik)2012-01-01T22:35:23+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Od 3 stycznia 2012 r w Orange dostępny będzie router Huawei E587u2 (cennik)

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • JarKen
   Member
   Liczba postów: 757

   Routery, a zwłaszcza miniaturowe jak E587, stają się coraz bardziej popularne z kilku powodów, jednym z nich na pewno będzie ilość zajmowanego miejsca. Orange obok modelu E5832s i E586u-2 wprowadza do swojej oferty model E587u-2.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Od 3 stycznia 2012 r w Orange dostępny będzie router Huawei E587u2 (cennik)

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Już ja mam takiego jednego dziada od Play, jeśli ten będzie się zachowywał podobnie do swojego poprzednika to… good luck 🙂 Z moim albo nie da się połączyć albo ciągle zrywa połaczeń, zasięg (i tak już słaby) na tym praktycznie zanika. Natomiast na Tp-linku i e156g wszystko śmiga jak burza. Ja już jestem wyleczony z cudów „all in one”.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140050

   To dziwne … Możliwe, że trafiłeś na felerny egzemplarz.

   Posiadam ZTE MF60 – jego poprzednika i jest super. Dawno nie miąłem rzeczy, z której wszechstronności byłbym tak zadowolony. Huawei E587 to odpowiednik modelu ZTE MF80 następcy MF60 – doskonałe i niezawodne rozwiązanie – różnią się od swojego „młodszego brata” lepsza baterią 2200mAh, obsługą do 10 userów WiFi oraz wsparciem dla 4G – DC-HSPA+ (choć w MF60 mamy do 21Mbps czyli HSPA+), dodatkowo posiada wbudowaną pamięć flash 128MB oprócz możliwości zastosowania karty Micro SD do 32GB (także w MF60). Już w MF60 jest praktycznie idealna obsługa konfiguracji przez WWW. Pełnię szczęścia daje możliwość wysyłania i odbioru SMSów (co przydaje się np.: do ustalania stopnia wykorzystania limitu, etc …). Tryb WPS ułatwia szybką konfigurację mniej zorientowanym albo wygodnickim.

   Generalnie są to urządzenia dla osób, które potrzebują mobilności a na dodatek mają wiele urządzeń, które powinny się łączyć z internetem. A moim przypadku ZTE obsługuje 2 laptopy, 3 smartfony, 2 tablety i telewizor oraz wagę wifi – wszystko lata (jednocześnie około 6-7 urządzeń) bateria trzyma nieźle w rzeczywistości 4 – 5h w zależności od pola i intensywności używania. W E597 / MF80 jest jeszcze lepsza. W przypadku problemów z zasięgiem można podłączyć antenę zewnątrzną. Przy podróżowaniu rzecz niezbędna by nie zbankrutować – jedną kartą pre-paid załatwiamy wtedy wszystkie posiadane urządzenia.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140050

   Witam,
   posiadam Router Huawei E587u2 od pół roku.
   Posiada on funkcję automatycznego połączenia, ale tylko wtedy kiedy modem chce się połączyć, a nie użytkownik. Posiada również funkcję połączenia ręcznego. Tutaj prawie nie ma żadnych problemów. Router potrafi sam zrywać połączenie, zwłaszcza w nocy, co utrudnia ściąganie filmów. Często przy uruchamianiu trzeba 3x wpisywać pin i 3x inicjować połączenie (co nieraz trwa 4-5min). Dzwoniąc do Orange z prośba o pomoc z obsługą routera, nie uzyskamy wielu informacji ponieważ „jest to u nich nowość”. Instrukcja obsługi jest strasznie uboga, zawiera 4 strony, niby proste urządzenie, ale kiedy się zawiesza nie wiadomo co zrobić.
   Urządzenie strasznie się grzeje, bez względu na to czy korzystamy z baterii czy z zasilania sieciowego. Ponadto zasilacz sieciowy piszczy (po wymianie nowy wytrzymał 3dni bez piszczenia).

   Podsumowując
   Nie polecam tego modemu, chyba, że nie macie innego wyboru.
   Jest to moje pierwsze urządzenie tego typu i nie spełnia moich oczekiwań.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Od 3 stycznia 2012 r w Orange dostępny będzie router Huawei E587u2 (cennik)
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile