Start Forum Rozrywka Gry i gadżety NVIDIA uwalnia gry komputerowe dla systemu Android i PC

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma NVIDIA zaprezentowała dziś Projekt SHIELD, czyli przenośne urządzenie do gier obsługujące otwarte platformy oprogramowania, przeznaczone dla nowoczesnych graczy, którzy chcą grać na własnych zasadach – gdziekolwiek się znajdują. Ponieważ jest to urządzenie oparte na systemie Android, ma ono dostęp do wszystkich gier dostępnych w sklepie Google Play.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: NVIDIA uwalnia gry komputerowe dla systemu Android i PC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      To chyba ma być konkurent dla Razer Fiona i Switchblade. Dla mnie trochę mało oryginalny: Pad (Połączenie kontrolera Xbox 360 z Dualshockiem) i dziwny ekran.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139989

      Nvidia uwalnia gry? Naprawdę? A to przedtem przetrzymywała te gry jako zakładników czy co? Ja wiem że releases się dosłownie tłumaczy jako uwalnianie własnie no ale bez przesady…

    • radek198205
      Member
      Liczba postów: 6

      Nvidia Project Shield z procesorem Tegra 4 – Jest to niesamowite rozwiązanie na pewno zostanie docenione na rynku jest to bardzo dobry kierunek z Dużym Szacunkiem z Poważaniem Radosław Sobierański ze Słupsk

Viewing 3 reply threads
Reply To: NVIDIA uwalnia gry komputerowe dla systemu Android i PC
Your information: