Jesteś tutaj:---Nowoczesny dekoder wifi Premiumbox+ dostępny w nc+
Nowoczesny dekoder wifi Premiumbox+ dostępny w nc+2014-11-25T12:28:15+01:00

Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Nowoczesny dekoder wifi Premiumbox+ dostępny w nc+

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Platforma nc+ jako pierwszy operator w Polsce, wprowadza na rynek nowoczesny dekoder z twardym dyskiem i modułem Wi-Fi – wifi Premiumbox+. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym oraz bogatym możliwościom spełni on oczekiwania każdego fana telewizji.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nowoczesny dekoder wifi Premiumbox+ dostępny w nc+

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Zapowiada się całkiem fajny. Ja próbuję kupić nc* telewizję na kartę i szukam kogoś kto ma wiedzę, czy warto.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Klient może też wybrać jednorazową opłatę w wysokości 199 złotych, zawierającą wszystkie koszty aktywacji i dzierżawy sprzętu – to będzie na własność dekoder?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Raczej to jest koszt aktywacji (199zł). Czyli tak długo jak korzystasz z nc+ tak dekoder jest Twój…

   Taki układ ma wiadome minusy ale też i plusy. Tak długo jak aktywna jest umowa tak długo działa „gwarancja”. Czyli jak nam sprzęt padnie (bo np. była burza) to wymienią nam na „nowy” działający.

   Tak samo jest np. z Netia Spotem czy Liveboxem w Orange.

   Oczwywiście fajnie byłoby powyższy dekoder tez miec na własność i np. po 2 latach umowy przejść sobie do oferty na karte etc…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Brak wyjścia optycznego. Duuuży minus.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Gorąco nie polecam zakupu nc+.
   1. Dekoder wifi premium box nie dopracowany, zawiesza się, długo się włącza, aby sprawnie działa musisz mieć twin konwerter + 2 anteny o czym ci nikt nie powie przy zakupie.
   2. Opcje dodatkowe canal + vod ponad tydzien i dalej nie działa.
   3. HBO GO – tydzien od włączenia usługi i raz działa a raz nie.
   4. Dział obsługi klienta – wiedz że jestes super klient do momentu podpisania umowy po podpisaniu maja cie w du..
   5. Czas oczekiwania na kuriera nie zgadza sie z tym co mowia w punkcie.
   6. I jak cos sie dzieje to kazdy by tylko przywraal ustawienia fabryczne – a wtedy tracisz wszystko na dysku i swoje listy.
   7. Unikac jak ognia.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Projekt francuskiego La cube został wydany w 2008 roku.
   Był okrojony o wyjście optyczne. Panel tylni obecnego wifi premiumbox dzieła C+ ma te same co La cube: usadowienie włącznika, hdmi, La cube posiadał 3 x audio, obecny kartofel ma elektryczne cyfrowe wyjście, czyli wszyscy właściciele kina domowego z wejściem optycznym, mogą zagrać na trąbce w rytmie 5.1, no chyba że dokupią konwerter elektryk na optyczny i po sprawie.

   Brak twórczości, polotu, projektowych niemocy zmusił mało kreatywną C + do odgrzania kotleta który już raz przypalono. La cube jest na tyle lepszym pomysłem iż nikt nie zadał sobie w 2008 roku do wybudowania dysku na górnej części dekodera, widać francuz projektujący obudowę miał dozę pomysłu.
   Kreatywność ma się nijak do nowoczesności, karta 10/100 to historia która wypierana jest szybszym 1000 transferem. Intrygujące wejście 2.0 USB nie pozwoli na uzyskiwanie pełnych wydajności dysków przenośnych w standardzie USB 3.0.
   Próbując zrozumieć pozytywne komentarze, może wbudowane dwie blaszki – anteny mimo nadają rozpędu. Niestety anteny mimo mają jedną kluczową wadę słaby zasięg, chyba że są topowych producentów takich jak WD NET 900 i działają w otwartym terenie.
   Przechodząc do sedna RAM 1 GB jest słabym pomysłem w przypadku kiedy Polsatowy box uzyskał 2 Gb RAMU. A Procesor, można pobrać z przestarzałych komórek, tam zaaplikowane są już cztero rdzeniowe potwory i nie mają wentylatorów. Taki to kosmos technologiczny wpychają CIEMNOCIE NC+ która ma sprzęt z 2008 roku. W umowie jak zniszczysz lub stracisz dekoder zapłacisz słono bo 800 zł.
   Do dzieła … – do sklepu.
   MEDIABOX+ pozostał w spadku c+ po telewizji N i tutaj jest lepiej ale.
   Jak mam wybrać to wezmę mediabox+ ..

   Życzę wszystkim na koniec 500 GB dekoderów od NC +, i rozwoju na obecnym poziomie, przypomnijmy sobie iż turbo dekodery w N -ce miały dysk 1 Terra i taki nabytek kupiłem.

   Pozdrawiam i zmuszam do przemyśleń

   Bern.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Niby fajny ten plastik ale jednak plastik 🙂
   Jak ktoś szuka sprzętu dla poważnych Panów a nie dla małych chłopców to polecam to:
   http://www.amejzon.pl/pl/p/TechniCorder-ISIO-STC/202
   Nowy TechniCorder ISIO STC to pierwszy w Polsce cyfrowy dekoder Full-HD z wbudowanym kompletem 7 tunerów (2x satelitarne, 2x kablowe, 2x naziemne + moduł IP) modułem WiFi, pełną funkcjonalnością internetową oraz gniazdem na dysk SATA.

   Z najnowszą wersją TechniCorder ISIO STC bez problemu sprawdzą Państwo maila, wejdą na dowolną stronę www, zrobią zakupy online, wypożyczą film z videoteki (VoD) czy też przejrzą Państwo nowości TechniSat na portalu ISIO Live! Dodatkowo dekoder ten umożliwia oglądanie nowej interaktywnej HbbTV. Ten rodzaj telewizji daje Państwu dostęp do pełnej informacji kontekstowej (w trakcie trwania program

Viewing 7 reply threads
Reply To: Nowoczesny dekoder wifi Premiumbox+ dostępny w nc+
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile