Jesteś tutaj:---Nowe promocje już wkrótce – wyniki
Nowe promocje już wkrótce – wyniki2008-12-16T00:57:08+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Nowe promocje już wkrótce – wyniki

Viewing 15 reply threads
  • Author
      Member
      Liczba postów: 53

Kilka dni temu prosiliśmy o pomoc Erze w utworzeniu oferty noworocznej. Dzisiaj przedstawiam tego efekt.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

NEO nocnym redaktorem 😀

• Anonymous
      Guest

pozwole sobie wg siebie zaznaczyc co napewno sie nie zmieni:sms w cenie mms,nie obniza za bardzo ceny za min,bo co DT obchodzi ze u innych MOZE byc 37gr/min,SMS do wszystkich nie sadze aby spadł(w simplusie15,w play18 w orange 20 to zostawia 18,mvno nie licze),zmiana oplaty za granie na czekanie to juz wogole mnie rozbawilo-błazenada jakby obnizyli,co do tzw"darmowego"numeru to po1 niemoze sie nazywac darmowy bo zazwyczaj jest za to oplata;-)po2 daje to nawet widac to w abonamentach ery pole do oplaty rzedu 20pln za 2000tys min co mozna nazwac wolnym numerem czy tez "jeden jedyny".reszta postulatów jest sensowna ,szczegolnie w dobie utrzymania klienta..ale najwazniejsze jak widac to cena transmisji danych..nie wierze ze wymysla cos innego niz cos rzędu web’n’walk czy li dadza 5,50,100 MB w cenie 5,15,25pln(co da efektywna stawke za 1MB odpowiednio 1pln/0,3 pln/0,25 pln za 1Mb i nie sadze ze sie zmieni wiecej..ewentualnie zostawia 500MB za 50pln..i najwazniejsze.niech wreszcie abonent/uzytkownik ma mozliwosc sprawdzenia krotkim kodem pozostałego pakietu(wiem-regulamin mowi ze nawety o 00:00 moze byc to aktualne)ale mzoe sie wysila ze po kazdej zmianie konta danych dojdzie sms ile pozostało..i tu sedno:konczy sie pakiet i stawka zgodna z cennikiem.mysle ze dadza 10gr za 50kB liczone tradycyjnie osobno czyli 1Mb za 2PLN.to jest w stylu tmobile..stawka wyzsza niz u reszty aby nioe za duzo osób korzystało i siec jakos to wytrzymywała..nierozbudowywana z resztą od lat-przynajmniej w mojej okolicy

• Wolverine
      Member
      Liczba postów: 37

"…ewentualnie zostawia 500MB za 50pln" – nie tylko niech zostanie, ale wręcz niech to W KOŃCU udostępnią STAŁYM abonentom! Na razie mają to tylko nowi :/ Lub Ci, którzy zmienili taryfę na nowszą, co nie zawsze oznacza korzystniejszą dla siebie.

• Anonymous
      Guest

Propozycje konkretne i na pewno ich wdrożenie spełniłoby oczekiwania wielu użytkowników. Niektóre propozycje to przywrócenie starszych ofert, zwłaszcza w TT. Pakiet danych gprs- bardzo sensowne. Obniżenie kosztu rozmów poza sieć- życzenie wszystkich u wszystkich operatorów 😉

• MartaM
      Member
      Liczba postów: 12

Postulat bardzo ciekawy, szczególnie jeśli chodzi o darmowy, nielimitowany numer oraz pakiety minut do wszystkich sieci oraz tańsze granie na czekanie:) Wydaje mi się, że zmiany choć w niektórych przypadkach radykalne to jednak do wykonania. Sama jestem ciekawa co z tego wyjdzie;)

• MartaM
      Member

Postulat całkiem fajny, szczególnie jeśli chodzi o nielimitowany darmowy numer, pakiety minut do wszystkich i tańsze granie na czekanie. Zmiany choć radykalne, myśle, że mozliwe do przeprowadzenia;)

• MartaM
      Member

Opps, myślałam, że pierwszy nie został dodany, sorry za spam.

• Anonymous
      Guest

Genialny pomysł z tym dzieckiem dzwoniącym na zdefiniowany numer – prosto, łatwo, pewnie – żadnych kodów itp udziwnień. Gratulacje dla autora pomysłu, bo zdefiniowane numery dla tej usługi to zupełnie nowy pomysł.

• MartaM
      Member

To rzeczywiście dobry pomysł, ale nie uczy dziecka oszczędności- zawsze może do rodzice zadzwonić;P Nie rozumiem tylko postulatu o wprowadzenie usługi bonus, przecież działa już ona w TT od dłuższego czasu.

• MartaM
      Member

Tak czy inaczej, jestem za tym, żeby były pakiety minut i smów do wszystkim- na rynku coraz więcej operatorów i nie sposób zgromadzić wszystkich znajomych w jednej sieci. Mogłaby tez pojawić się taryfa podobna do Równej w Heyah, ale obejmująca także inne kraje;)

• Anonymous
      Guest

To propozycja zmian również w abonamencie. W TT usługa bonus jest od dawna, abonamentowi pewnie tez by ją chcieli 😉 Myślę, że i tak z wejściem tmobile wiele się zmieni w erze.

• MartaM
      Member

Nie sądzę, żeby zaszły wielkie zmiany, a jeśli zajdą, to pewnie raczej pozytywne, nowy operatorowi zależy przecież na utrzymaniu klientów. Mam nadzieje, że podwójne o bonus pozostaną;)

• Anonymous
      Guest

nowemu operatorowi, a raczej staremu operatorowi pod nowym logo będzie zależeć nie tylko na utrzymaniu starych klientów, ale również na pozyskaniu nowych 🙂 chociaż przyzwyczaiłem się do ery, to jestem dobrej myśli, jeśli chodzi o tmobile 😉

• MartaM
      Member

Pewnie pojawią się ciekawe promocje na początek- jakoś trzeba klientów zachęcić, chociaż jak Orange Idęę przejmowała to wielkiej rewolucji nie było;P

• bruno
      Member
      Liczba postów: 218

Pozostaje nam tylko poczekać na wprowadzenie nowej marki. Sytuacja z Ideą chyba się nie powtórzy- Orange miała inny cel: klientów biznesowych i zaniedbała trochę użytkowników innych opcji.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Nowe promocje już wkrótce – wyniki
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile