Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry Nowe BlackBerry w ofercie Play (video)

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od jutra BlackBerry Curve 9380 w ofercie Play. Smartfon pracuje na systemie operacyjnym BlackBerry OS 7. Cennik.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nowe BlackBerry w ofercie Play (video)

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      Jaka cena za niego? Pewnie kosmiczna jak to w BB.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Ja tam wolę andka. Miałem przez rok BB (8520), na początku wydawałoby się super, OS chodził super szybko. Po roku jednak zaczęło się lagowanie, zaczął doskwierać brak dotyku a AppWorld zaczął wręcz wq*iać swoją ubogą ofertą i prymitywnymi aplikacjami. Ogólnie – może Andek jest wolniejszy ale bardziej wszechstronny i dlatego już nie wrócę do BB. Być może byli kiedyś najlepsi ale chyba gdzieś zaspali podczas boomu na smarphone’y i to niestety teraz wychodzi. Z dawnej świetności pozostała chyba tylko wysoka cena. Oczywiście jako urządzenie do sprawnej komunikacji jest bardzo dobry ale trzeba się zastanowić czy do tego jest potrzebny drogi BB? Nawet BIS (główny powód kupna przeze mnie) nie robi już wrażenia bo od kiedy pojawiły się taryfy z bezpłatnym internetem to BIS nie stanowi już żadnej oferty tym bardziej że jest płatny. Być może się ze mną nie zgodzicie ale takie jest moje zdanie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      W Play dostępny …będzie w przyszłym roku.Pokazali to właśnie na przykładzie z iPhonem4S (po roku od premiery) , a Galaxy S III został w Play telefonem WIDMO, nigdzie go nie ma. Stacza nam sie PLAY oj stacza.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Nowe BlackBerry w ofercie Play (video)
Your information: