fajnie.szkoda ze 5pln/1MB TO TROCHE BRAWURA..czekamy chociaz na pakiet jak w abo 5pln za 5MB.chociaz tyle..w one play fajne lody pokrecili:wliczajac usluge 1za2 do wszystkich(5pln w kazdym abo) poza standard otrzymamy cene za min w abo kolejno:59/50/42/41/39..1za2 juz nie jest standardem.szkoda