Jesteś tutaj:-Nokia HF-310 i CR-115: zestaw głośnomówiący Nokii wchodzi do T-Mobile(video)
Nokia HF-310 i CR-115: zestaw głośnomówiący Nokii wchodzi do T-Mobile(video)2011-10-23T09:46:42+02:00

Start Forum Nokia HF-310 i CR-115: zestaw głośnomówiący Nokii wchodzi do T-Mobile(video)

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Nokia HF-310 i CR-115 już wkrótce dostępne będą w wybranych sklepach T-Mobile w promocyjnej ofercie cenowej. Sam zestaw jest niewielki i świetnie komponuje się z uchwytem do telefonu CR-115. Wyposażono go w tylko jeden główny przycisk i jak się okazuje wystarcza on do wszystkiego, co potrzebne.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia HF-310 i CR-115: zestaw głośnomówiący Nokii wchodzi do T-Mobile(video)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140038

Fajny ten T-Mobile. 250 PLN za produkt, ktory tydzien temu kupilem w Auchan za 99 PLN. 🙂 Gratuluje marketingowi 🙂

• Anonymous
      Guest

@LesHu Ja za 190 kupiłem HF-510, tak więc sprzedawanie przez De-Mobile po zawyżonych cenach badziewia, to szukanie łosi i jeleni wśród klientów.

• Anonymous
      Guest

Przekonała mnie ta reklama 🙂 urządzenie nie tylko umożliwia uniknięcie mandatu, ale chyba każdy zgodzi się ze mną jak nie wygodna jest rozmowa, gdy trzeba skręcać kierownicą, bądź zmieniać biegi równocześnie. Dziwi mnie, że dopiero TM wpadł na pomysł udostępnienia takiego sprzętu. Coraz częściej ostatnio mogę liczyć tylko na nich…

Viewing 3 reply threads
Reply To: Nokia HF-310 i CR-115: zestaw głośnomówiący Nokii wchodzi do T-Mobile(video)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile