Start Forum Sprzęt Nokia Nokia 2 zaprezentowana – nawet dwa dni pracy po jednym naładowaniu

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      HMD Global, producent telefonów Nokia, w stolicy Indii Delhi zaprezentował oficjalnie smartfon Nokia 2. Smartfon zapowiada się całkiem interesująco, szczególnie biorąc pod uwagę pojemność akumulatora 4100 mAh. Cenę tego telefonu ustalono na zaledwie 99 Euro, dlatego specyfikacja Nokia 2 (2017) nie porywa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nokia 2 zaprezentowana – nawet dwa dni pracy po jednym naładowaniu

    • Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

      A miało być tak pięknie… w pierwszy zapowiedziach informacja o wyświetlaczu była na poziomie 4,5 – 4,7 cala, co uczyniło by telefon dość kompaktowym… a tak, będzie to kolejny „bezimienny” model.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Bez szans na sukces. Takiego nadziewa pełno na półkach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Uwielbiam tych narzekających klakierów… zawsze coś się nie podoba 😉 Mam i używam Nokia 8 oraz Nokia 6 (a dodatkowo 808 PureView i Lumia 950XL) i kupuję to co jest mi potrzebne. Mogę się wypowiedzieć, gdy trochę używam. Brak merytorycznych argumentów tylko jakiś stereotypy od ludzi którzy w rękach nie trzymali telefonu, a już im się nie podoba. Przecież wiadomo, że Nokia 2 to budżetowiec z dużą baterią. Ekran za duży? Tak dla mnie wystarczyły by 4 cale, ale większość chce oglądać obrazy na większych ekranach. Co mnie cieszy to jak obiecano, tak jest – Nokia ma comiesięczne aktualizacje, 8-mka na Androida Oreo (8.0). Nokia 6 i 8 „chodzą” sprawnie. Używam – to się wypowiadam. Za jakiś czas napiszę szczegółowe wrażenia i uwagi.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Nokia 2 zaprezentowana – nawet dwa dni pracy po jednym naładowaniu
Your information: