Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Nju mobile: teraz gadżet – niespodzianka

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Nju mobile: teraz gadżet – niespodzianka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      skorzystałem kiedyś z takiej promocji okazało się, ze w orange to ściema! za wcześnie według bok a po interwencji UKE , ze czas promocji minął. Te promocje obsługuje jakaś firma zewnętrzna i ma syf, nie polecam bo gadzetów nie ma i robi się tylko smród po takiej promocji!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Debili nie brakuje jak widać. U mnie pod blokiem otworzyli market Aldi i cała sobote tłum koczował po darmowego kurczaka z grilla. To mniej wiecej ten poziom – Starszy Cebulak.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      matoły hejterzy powyżej skorzystałem z oferty ciule dla oferty a to miał być dodatek gadzet, który okazał się wałkiem, jeden z drugim bogol z dupy wyrwany … i w dupie jak owisk żyje o życiu nic nie wiedzą ale piszą , do siebie upodobniając innych…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Co to jest w ogóle nju mobile??? Najlepsza i najtańsza oferta jest tylko tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IxWM_dtp1-c ten spot robi wrażenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      [quote]Co to jest w ogóle nju mobile??? Najlepsza i najtańsza oferta jest tylko tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=IxWM_dtp1-c ten spot robi wrażenie. [/quote]

      Wreszcie ktoś mądry. Właśnie w piątek przeniosłem numer do tej sieci i na LTE+ dobrze idzie. Jakość rozmów najlepsza od innych operatorów. Cod, miód, malina.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140011

      Oferta i jakość najlepsza. Jestem od samego początku i nie widzę potrzeby by zmieniać. Ale gadżetu to nie znam nikogo kto by dostał od początku istnienia tych promocji co jakiś czas. Oczywiście spełniając wymagania.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Nju mobile: teraz gadżet – niespodzianka
Your information: