Jesteś tutaj:---Niemiecka policja śledzi obywateli za pomocą Stealth SMS
Niemiecka policja śledzi obywateli za pomocą Stealth SMS2012-01-07T08:17:01+01:00

Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Niemiecka policja śledzi obywateli za pomocą Stealth SMS

Viewing 8 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Wojskowa technika o nazwie Stealth (czyli podstęp) wkracza do telefonów komórkowych. Podczas 28. spotkania komputerowych hakerów „Chaos Communication Congress”, które odbyło się w Berlinie poinformowano, że tamtejsza policja wysłała w 2010 roku 440,783 wiadomości SMS typu „Stealth”, które miały szpiegować telefon komórkowy.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Niemiecka policja śledzi obywateli za pomocą Stealth SMS

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140031

   bardzo słusznie mówią nasi rządzący – inwigilacja a zwłaszcza ta bezprawna i bez kontroli przyniesie owoce – wiadomo że trzeba wiedzieć z kim rozmawiają dziennikarze o aferach, gdzie się spotkają przeciwnicy polityczni itd.
   państwa policyjnego ciąg dalszy…

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140031

   pani gaj już na wstępie dziękujemy 🙂

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140031

   Dojcze już tak mają. Śledzenie obywateli i niecne knowania we krwi. Uczyli się w końcu od samych mistrzów z Rosji.

  • Rork
   Member
   Liczba postów: 138

   Czy pani Gaj jest z PO? Wiele wskazuje na to, że tak. W końcu to partia, która mówi o wolności i takie tam, a sama realizuje projekt państwa totalitarnego.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140031

   „….niemieckie władze wykorzystują SMS, aby monitorować i śledzić pozycję osób podejrzanych bez ich wiedzy…” To jeszcze zrozumiem , jeżeli odbywa się to pod odpowiednią kontrolą .
   Jednak zaskakuje mnie sposób myślenia p. Gaj i uważam go wyjątkowo niebezpieczny , skoro ta pani zacznie decydować o rynku telekomunikacyjnym, . Oto chce ona dać możliwość władzom śledzenia KAŻDEGO obywatela , choć przestępstwo popełnia co 100 tys obywatel . Czyli dla niej KAZDY jest potencjalnym przestępcą – to tylko kwestia czasu . I taka osoba deklaruje ochronę „praw konsumenta ? Co za ironia ! …..To idźmy dalej w „ułatwianiu” pracy władzom – obowiązkowo wszczepiane chipy identyfikacyjne z możliwością śledzenia przez GSM i GPS , oraz dodatkowo duży fosforyzujący nr identyfikacyjny (może być np Pesel) tatuowany na czole KAŻDEGO obywatela . Dla malkontentów powtórzę często używany w takich sytuacjach nieprawdziwy , tani populizm – kto nie popełnia przestępstwa nie ma czego się bać (-: ……Br….robi się groźnie .

  • PROZAK
   Participant
   Liczba postów: 1972

   PO chyba idzie drogą Pis, inwigilacja 100% obywateli w realu i w sieci, jeszcze na szczęście nie kombinują jak poprzednia władza tworząc przestępstwa i przestępców jak im się zachciało i podobało, bo z łapaniem prawdziwych nie bardzo im wychodziło. Ale kto wie, co może być za jakiś czas. Ten kraj będąc na krawędzi wybuchu społecznego za rządów Pis, na powrót idzie w tym złym kierunku. Zaczynam wątpić czy obecna władza dotrwa do następnych zaplanowanych wyborów. Pogrążycie się razem z klerem jak nie przyjdzie opamiętanie. Niestety taka smutna jest prawda na zapowiedź wprowadzenia państwa policyjnego.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140031

   I mamy dalszy ciąg rządów „miłości”. Prawdziwa opozycja nie ma szans.

  • tunada
   Member
   Liczba postów: 1

   George Orwell zmarły w 1950 roku to wszystko przewidział, a może dał wzór do naśladowania. W każdym bądź razie jego „Rok 1984” zaczyna się niebezpiecznie sprawdzać w praktyce. Fantastyka jest niebezpieczna…

Viewing 8 reply threads
Reply To: Niemiecka policja śledzi obywateli za pomocą Stealth SMS
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile