Start Forum Operatorzy VOIP Netia wprowadza usługi mobilnego telefonu z opcją No Limit

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Netia wprowadza nową ofertę cenową GigaOferty. Wraz z nową ofertą Netia wprowadza również możliwość zakupu usługi mobilnego telefonu z abonamentem już od 10zł/mies. z pakietem 100 minut, lub 30 zł/mies. z opcją No Limit.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Netia wprowadza usługi mobilnego telefonu z opcją No Limit

    • porter
      Participant
      Liczba postów: 23

      gdzie do lich jest na ich stronie ten no limit?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      nie ma 😉 ale oferta dobra

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      swietna opcja z tym telefonem! 🙂 od dawna poszukiwalam czegos takiego, zobaczymy jak sie sprawdzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Mi ostatnio wpadła w oko telefonia internetowa – http://www.spikon.pl/voip-dla-firm/ Zastanawiam sie nad wprowadzeniem tego rozwiązania do mojej firmy bo mam już dosć wysokich rachunków telefonicznych. Chce na czymś zacząć oszczędzać i to wydaje mi sie najlepszym rozwiazaniem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Od niedawna mam mobilny telefon w netii, co prawda w nowszej ofercie no i się sprawdza, ale zobaczymy za kilka miesięcy 😉 póki co nie narzekam, oby tak dalej 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      Hej, zupełnie przypadkiem wpadłam na tę ofertę Netii. Czy możecie mi powiedzieć jak to wygląda teraz? Jesteście zadowoleni? Jakie telefony są do wyboru?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139960

      nie kumam tego. mialem w netii internet i telefon stacjonarny. zrezygnowalem z internetu bo orange dalo swiatlowod w mojej lokalizacji, bezkonkurencyjny w porownaniu z netiowym vdsl do 50 ktory dzialal max 25, ale to pikus. chcialem sobie pozostawic na lini analogowej netii(faktycznie infrastruktura dialog) telefon stacjonarny i dzwonie na infolinie i mowie ze chce najnizszy abonament na telefon a babka mi ze 29.99 ale gole minuty a na necie dla nowych klyentow 100min za 30 i miesiac za 1zl. no i tak walkuje ze chce nowa umowe a oni ze jak nowa umowa to i nowy numer co za cepy se mysle i tak walkowalem ze dali mi za 30,99 telefon mobilny (cena 29,99zł/msc) nielimitowany a jak chce 2gb neta to 5zl miesiecznie. i abonament telefoniczny stacjonarny no limit za 1zł. a ja tylko chcialem analoga za 20miesiecznie. dali by mi 100 min i 6ms za 1zl i by mi pasowalo. nomalo rozwojowa ta netia. a najlepszy maja swiatlowod ktorego nikt nie widzial i niewielu moze testowac. pozdrawiam

Viewing 7 reply threads
Reply To: Netia wprowadza usługi mobilnego telefonu z opcją No Limit
Your information: