Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Netgear WGR614L open source

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Bezprzewodowy router WGR614L firmy Netgear wyprodukowano z myślą o wykorzystaniu oprogramowania typu „open source”. Oznacza to, iż aplikacje do jego obsługi można za darmo i zupełnie legalnie pobrać z Internetu.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      darmowy soft to plus. poza tym to dobry router, wystarczy porównać sobie z innymi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Brak USB dyskwalifikuje. Są lepsze również "otwarte" routery na rynku. Mimo wszystko to dobre, że sam producent zachęca do "grzebania".

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      dobry pomysł z tym oprogramowaniem, forum też jest spoko tylko po angielsku 🙁 jak dla mnie nie jest to za dobrą opcją ale ze słownikiem dam rade

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      kojot od tego są tłumaczenia google 😀 a sprzęt totalny. a brak usb, nie wiem nigdy nie używałem w routerze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      he rzeczywiście, dzięki za podpowiedź, teraz już wiem wszystko poczytałem i rzeczywiście to bardzo dobra opcja…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      tylko uważajcie na takich oszustów

      allegro.pl/item662278755_netgear_dg834g_neostr
      ada_router_wifi_f_vat.html

      Sprzedaje jakieś badziewie,a podpisuje,że to router Netgear.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      no i za cos takiego powinien byc ban na allegro. Saphiron to szit, a ten to Netgearem podpisuje, korzystajac z zaufania do marki. Chamstwo przez duze "Ch"

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      sprzedaje chłam, a netgear takim nie jest. później coś zwali i na nich będzie :/ olać oszusta

Viewing 8 reply threads
Reply To: Netgear WGR614L open source
Your information: