Jesteś tutaj:---Netgear Nighthawk D7000 – szybki router WiFi do 1,9 Gbps za 750 zł

Netgear Nighthawk D7000 – szybki router WiFi do 1,9 Gbps za 750 zł2015-09-24T03:03:29+02:00

Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Netgear Nighthawk D7000 – szybki router WiFi do 1,9 Gbps za 750 zł

Viewing 5 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Jedne z lepszych routerów jakie miałem, a kilka już testowaliśmy. Przede wszystkim sprzęt działa szybko, osiągi poziomu transferu zadowalające, do tego dochodzi jeszcze szybkie usb, kilka anten. Uważam, że akurat teraz, przy tej ilości urządzeń podłączonych do routera, tych kilka anten pełni kluczową rolę.

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Ten router ma już naprawdę mocne parametry, więc ciężko oczekiwać, żeby nie miał dobrych osiągów. Pewnie, że wymaga dosyć wysokiego budżetu, ale nie zmienia to faktu, że po prostu warto wydać tą kasę. Nawet dla samej niezawodności.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Pierwszy router, który w sieci firmowej zapewnia nam satysfakcjonujący transfer pod USB – mamy podczepiony dysk sieciowy. Pozostałe parametry również super – przynajmniej jak dotychczas urządzenie działa zdecydowanie niezawodnie. Zasięg dociera w miejsce, gdzie wcześniej nie istniał.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mam go od kilku dni. Mega osiągi. Wszyscy w domu mają bardzo dobre połączenie. Podłączyliśmy do niego dysk sieciowy – super transfer. Ogólnie to nigdy jakoś nie nakręcałem się na kupowanie wypasionych routerów, obstawiałem najtańsze, ale teraz bym już nie wrócił do starych sprzętów. Absolutnie nie te osiągi.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mam niższy model tego routera i też się spisuje super. Zresztą – ogólnie rozwiązania od nich robią ogromną różnicę, chodzi m.in. o niezawodność i trwałość. Bo jeszcze akurat na sprzęt sieciowy Netgear to ja nie musiałem składać reklamacji.

Viewing 5 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.