Start Forum Sprzęt Nawigacja Navitel Navigator 9.3 dla Androida darmowy na zawsze

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dla użytkowników urządzeń z systemem Android dostępna jest już wersja freemium programu Navitel Navigator 9.3.0.187 z nieograniczonym okresem darmowym. Aby korzystać z wersji Premium programu Navitel Navigator, konieczne jest wykupienie klucza licencyjnego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Navitel Navigator 9.3 dla Androida darmowy na zawsze

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wszystko fajnie tylko, że:
      – na mapie wyświetla tylko nazwy ulic, nazw miejscowości niestety nie co mnie np. wkurza gdy sprawdzam trasę bo nie wiem przez jakie miejscowości ją wytycza.
      – nie ostrzega przed fotoradarami (mam ją od dwóch lat i w żadnej wersji tego nie było)
      – prawdziwy horror to modyfikacja trasy, często ustawiam krótsze odcinki bo w sumie wiem którędy jechać.
      – dozwolone prędkości to loteria, jak kiedyś były roboty drogowe tak zostało.
      No ale i tak lepiej w porównaniu z Sygic, która pokazuje np. 90 km/h a jest miejscowość i dozwolone 50 – można prawko stracić.
      Używam jednej i drugiej i obydwie mają błędy zasadnicze a mam wersje pełne płatne.
      Lepiej kupić Garmina.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      klucz licencyjny: AI510-34342-i6wp-p840-r39v

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Klucz na darmowe 45 dni premium
      NE706-63487-24zz-x4j3-jo46

Viewing 3 reply threads
Reply To: Navitel Navigator 9.3 dla Androida darmowy na zawsze
Your information: