Jesteś tutaj:---Najpopularniejsze aplikacje dla Androida
Najpopularniejsze aplikacje dla Androida2011-12-19T06:14:12+01:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Najpopularniejsze aplikacje dla Androida

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Najpopularniejsze aplikacje dla Androida

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140036

Poszoł won z facebookiem ! ! !

• Anonymous
      Guest

Ja tez jakbym mogl aplikacje powoazane z Facebookiem bym wywalil z mojej Xperii gdyby nie byly zablokowane. Mam nadzieje ze ICS 4.0 pozwola wywalac smieci. Nie kazdy korzysta a w pamieci siedzi taki robak dla mnie. 🙂 Bez obrazy

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Android Market …90%.. no chyba wiadomo, bez niego ani rusz 😉 Widać, że w zestawieniu musiał być jakiś sponsoring, bo są aplikacje tylko tych „dużych”

• Anonymous
      Guest

a mnie się wydaje, że metoda jest nierzetelna. przez programy popularne powinniśmy rozumień te, które wybierane są w świadomie. jaki mamy wpływ, że nam się aktualizuje android market? po wywaleniu znowu wraca. pozostałe można zablokować, ale albo ludzie nie wiedzą, albo łudzą się, że nowa wersja będzie lepsza. zaskakująco wysokie zainteresowanie fejsbookiem. czyli który program jest najpopularniejszy?? trzeba by odrzucić te systemowe, wówczas może miałoby to jakiś związek z rzeczywistością.

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

Gmail precz

On nie jest najpopularniejszy tylko jest to przymus aby dostac sie do android market !!!!!

Viewing 5 reply threads
Reply To: Najpopularniejsze aplikacje dla Androida
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile