Start Forum Inne Telix.pl Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w listopadzie

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Podsumowanie Konkursu dla najaktywniejszych użytkowników, który ma na celu promowanie użytkowników, którzy swoim komentarzami i głosowaniami przyczyniają się do rozwoju portalu Telix.pl. Czekamy na Państwa udział w życiu portalu i chcemy go docenić.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w listopadzie

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      o! szok! dziękuję pięknie 🙂

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      gratulacje dla zwycięzców 🙂

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Pierwszy raz w życiu coś wygrałem za pośrednictwem internetu . To chyba za moją krytykę w kierunku limitów w necie .. 🙂 ( 3GB na mc LTE SREDNIO 40Mb.s ) … Ogólnie zawsze lubię takie ciekawostki bo mnie to interesuje 🙂

      Dziękuje za listwę przyda się bo i tak miałem kupić a tu niespodzianka .
      Pozdrawiam
      Miłego dnia

    • s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

      Gratulacje

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      Gratulacje !!!

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Śliczne dzięki. Ładowareczka się przyda a w przyszłym miesiącu ktoś inny będzie o taką walczył, jeśli będzie do wygrania oczywiście

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      Gratulacje i dywagacje: 1° ładowarka wraz z 'Deko’-więcej, czyli czterema akumulatorkami jak na ilustracji, o czym admin wciąż raczy skromnie przemilczać, a przecież takie aku-paluszki pojemności po 2500 mAh to nie w kij dmuchał! 2° drugi zwycięzca będzie już mógł spokojnie podłączać sprzęty do sieci, o ile przedtem dopilnuje, by ich wartość nie przekraczała 6 tys. zł 😉 a 3° trzecią nagrodę odbierałbym od kuriera w obecności włączonego licznika G-M. Tak na wszelki wypadek, bo x-ray to x-ray… ;(

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Listwa wczoraj wysłana z dołu polski a dziś około 12ej już ja miałem a dzieli nas około 500 km 🙂

      Szybkie te ups .

      Dzieki jeszcze raz

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ładowareczka dotarła i do mnie, właśnie akumulatorki w niej mają pierwsze ładowanie

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      A ja nadal czekam na etui. Mój netbook się niecierpliwi 😀

Viewing 10 reply threads
Reply To: Najaktywniejsi Użytkownicy Telix.pl w listopadzie
Your information: