Start Forum Inne Programy do pobrania Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Jakiś czas temu GoPro nawiązało współpracę z Huawei, chińskim producentem urządzeń mobilnych. Efekt?, rozwijana przez producenta kamer aplikacja Quick do edycji wideo miała trafić na smartfony Huawei P10. Okazuje się jednak, że bloatware od GoPro może trafić także na urządzenia użytkowników, którzy nie tylko nie wyrazili na to zgody, ale nawet bez ich wiedzy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Aplikacja pojawiła się na smartfonie żony Huawei P9. Szło skasować, ale to nie jest w porządku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Witam,

      Potwierdzam, aplikację zauważyłem przez przypadek jak zaczęła się instalować na moim Mate9.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Witam,

      Potwierdzam, aplikację zauważyłem przez przypadek jak zaczęła się instalować na moim Mate9.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      na moim mate9 też się zainstalowała już usunołem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Też go miałem na honorze…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Na honorze 8 przy aktualizacji zabezpieczeń też się pojawiło. Na szczęście można odinstalować.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro
Your information: