Jesteś tutaj:---Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro2017-11-19T09:01:03+02:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Jakiś czas temu GoPro nawiązało współpracę z Huawei, chińskim producentem urządzeń mobilnych. Efekt?, rozwijana przez producenta kamer aplikacja Quick do edycji wideo miała trafić na smartfony Huawei P10. Okazuje się jednak, że bloatware od GoPro może trafić także na urządzenia użytkowników, którzy nie tylko nie wyrazili na to zgody, ale nawet bez ich wiedzy.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Na smartfonie Huawei bez Twojej wiedzy może pojawić się aplikacja od GoPro

• Anonim
    Liczba postów: 0

Aplikacja pojawiła się na smartfonie żony Huawei P9. Szło skasować, ale to nie jest w porządku

Reklama
  • Anonim

Witam,

Potwierdzam, aplikację zauważyłem przez przypadek jak zaczęła się instalować na moim Mate9.

• Anonim

Witam,

Potwierdzam, aplikację zauważyłem przez przypadek jak zaczęła się instalować na moim Mate9.

• Anonim

na moim mate9 też się zainstalowała już usunołem

• Anonim

Też go miałem na honorze…

• Anonim

Na honorze 8 przy aktualizacji zabezpieczeń też się pojawiło. Na szczęście można odinstalować.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.