N96 w Erze2008-12-08T08:41:05+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi N96 w Erze

Viewing 11 reply threads
  • Author
      Member
      Liczba postów: 53

Najprawdopodobnie jeszcze w tym roku Era wprowadzi do swojej oferty Nokię N96. Jest to prawdopodobnie spowodowane wycofywaniem Nokii N95 8GB z powodu słabej sprzedaży.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140033

N95 8gb – ma zaporową cene w Erze !!!

• Anonymous
      Guest

Niestety tak samo jak X1, Omnia i prawdopodobnie N96 też będzie miał zaporową

• Anonymous
      Guest

No na pewno N96 lepsza niż N95, więc dobra zamiana. W perspektywie co raz relaniejszego startu mobilnej TV taki telefon będzie rozchwytywany przez gadżeciarzy

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Nokii N95 8GB porażką od początku: dać tylko dysk twardy bez kart pamięci. Lepszy wstrząsik fonu i po dysku, telefon bez pamięci 🙂

Co zaćmiło konstruktorów Nokii?… Brak slotu na karty to główna wada N95.

• Anonymous
      Guest

jak kogoś interesuje dobry telefon to niech zapomni że po dobrej cenie dostanie go w ERZE!!!! ceny lepszych modeli są KOSMICZNE! chyba że chce się dostać cegłę do dzwonienia z super abonamentem. pozdrawiam klientów ERY 🙂

• Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

Nie rozumiem jak mozna robic takie błędy przy konstruowaniu telefonów jak robi Nokia, w dodatku jest to firma z najdłuższym stażem w tej branży na świecie!!! Śmieszne i żałosne, bo są w stanie stworzyć tel, który będzie najlepszy, a tego nie robia… Jedyną nadzieją jest ten nowy co wyjdzie w 2009, "pogromca" iphone’a… Wygląda ciekawie- jednak nie zapominajmy, że N96 też tak wyglądała… Era ma powalające ceny dla nowych fonow, chore po prostu…

• Anonymous
      Guest

I TU SIE MYLISZ KOLEGO PIERWSZA W BRANZY BYLA MOTOROLA W TYM CZASIE JAK MOTOROLA WYPUSCILA PIERWSZY TELEFON TO NOKIA PRODUKOWALA KALOSZE I TO NA FAKCIE RADZE POCZYTAC HISTORIE MARKI

• Bazant
      Member
      Liczba postów: 27

Spoko spoko, ale w każdym bądź razie jest jedną z pierwszych firm, a motka nie dorasta jej do pięt- O! ;d

• Anonymous
      Guest

noki n96 niestety niebędzie w erze

• Anonymous
      Guest

A jednak się mylisz. Tak jak niektórzy przedmówcy.

1. N96 jest dostępna w Erze.

2. W abonamencie Firma 445 ( 200 PLN +VAT ), 15 stycznia ’09 kupiłem ją za 478 PLN brutto. Cena promocyjna wyjściowa 768 PLN minus 250 PLN upustu za 9000 pkt Era Premia. Czy to drogo ?

To ok 1/3 ceny z Allegro.

3. Telefon jest ok. Czyta również pliki flv, wmv oraz otwiera wszystkie strony www.

Dostępna pamięć to 14,7 GB pamięci masowej+ 53 MB wolnej pamięci operacyjnej ( ogółem 128 MB ) + slot kart pamięci ( max 8 GB ) Symbian tylko sporadycznie się wiesza, ale nawet jeśli to tylko na kilka sekund.

4. Z tego co wiem Nokia pracuje nad możliwością innego podziału proporcji między pamięcią masową a operacyjną, na korzyść tej ostatniej. W jednej z najbliższych aktualizacji firmware ma być podobno to zrobione.

Reasumując – warto kupić ten fon.

• Anonymous
      Guest

A jednak się mylisz. Tak jak niektórzy przedmówcy.

1. N96 jest dostępna w Erze.

2. W abonamencie Firma 445 ( 200 PLN +VAT ), 15 stycznia ’09 kupiłem ją za 478 PLN brutto. Cena promocyjna wyjściowa 768 PLN minus 250 PLN upustu za 9000 pkt Era Premia. Czy to drogo ?

To ok 1/3 ceny z Allegro.

3. Telefon jest ok. Czyta również pliki flv, wmv oraz otwiera wszystkie strony www.

Dostępna pamięć to 14,7 GB pamięci masowej+ 53 MB wolnej pamięci operacyjnej ( ogółem 128 MB ) + slot kart pamięci ( max 8 GB ) Symbian tylko sporadycznie się wiesza, ale nawet jeśli to tylko na kilka sekund.

4. Z tego co wiem Nokia pracuje nad możliwością innego podziału proporcji między pamięcią masową a operacyjną, na korzyść tej ostatniej. W jednej z najbliższych aktualizacji firmware ma być podobno to zrobione.

Reasumując – warto kupić ten fon.

Viewing 11 reply threads
Reply To: N96 w Erze
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile