Jesteś tutaj:---myTAB 7: premiera tabletu myPhone za 329 zł
myTAB 7: premiera tabletu myPhone za 329 zł2012-09-17T12:15:38+02:00

Start Forum Sprzęt Tablety myTAB 7: premiera tabletu myPhone za 329 zł

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

myTAB 7 to budżetowa wersja tabletu myTAB 10 – premierowego urządzenia wyprodukowanego przez myPhone. Już od połowy września br. oficjalnie w sprzedaży w Polsce i kilku krajach Europy. myPhone wyprodukował ponad 600 tys. telefonów – prezentacja firmy i jej działalności na rynku.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myTAB 7: premiera tabletu myPhone za 329 zł

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

Niestety dajemy się ogłupiać nowomowie . Co faktycznie oznacza sformułowanie „budżetowy telefon” ??? W/g mnie kompletnie nic , bo słowo „budżet” w/g słowników oznacza plan dochodów i wydatków czy też ilość określonego zasobu (np. czasu, wody, energii, roboczogodzin), która pozostaje do dyspozycji .
      Każdy zakup dokonywany jest , planowo czy też nie , z jakiegoś budżetu . Wiem ,że to przedruk , ale czy musimy powielać bezsens ?

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

znakomita cena w porównaniu do 10 calowej wersji, praktycznie identyczne parametry.

• jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

[quote]Niestety dajemy się ogłupiać nowomowie . Co faktycznie oznacza sformułowanie „budżetowy telefon” ??? W/g mnie kompletnie nic , bo słowo „budżet” w/g słowników oznacza plan dochodów i wydatków czy też ilość określonego zasobu (np. czasu, wody, energii, roboczogodzin), która pozostaje do dyspozycji .
      Każdy zakup dokonywany jest , planowo czy też nie , z jakiegoś budżetu . Wiem ,że to przedruk , ale czy musimy powielać bezsens ? [/quote]
      Może i nowomowa ale sens i wymowa tekstu jest zachowana.

Viewing 3 reply threads
Reply To: myTAB 7: premiera tabletu myPhone za 329 zł
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile