Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone Simply 2 – telefon ze stacją ładującą i starterem tuBiedronka za 89,90 zł

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      mPTech (myPhone) od blisko 10 lat dostarcza na rynek proste modele dostosowane do potrzeb osób starszych i szukających podstawowych funkcji. Jednym z takich klasycznych urządzeń, o łatwej obsłudze i długim działaniu na jednym ładowaniu jest myPhone Simply 2. Telefon od dziś – 30 października – pojawia się na półkach sklepów sieci Biedronka i będzie dostępny ze starterem tuBiedronka w cenie 89,90 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone Simply 2 – telefon ze stacją ładującą i starterem tuBiedronka za 89,90 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Kolejny prosty model, ale takie są najwygodniejsze dla osób 60+ , duże wyraźne klawisze i stacja ładująca to największe plusy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Moja mama jest 60+, i chyba by mnie zabiła gdybym jej coś takiego kupił. Duże klawisze, mały ekran w słabej rozdzielczości. Cud miód kompilacja.
      Uczcie swoich rodziców nowych technologii, a nie cofajcie ich do średniowiecza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Nie wiem skąd przeświadczenie, że telefony dla seniorów są lepsze dla nich. Mimo wszystko, nawet najtańszy smartfon jest lepszą opcją bo można go spokojnie dostosować do wymagań osoby starszej, zapewniając jej znacznie wyższy komfort użytkowania.
      A czy ekran dotykowy jest gorszy w obsludze niż tradycyjne klawisze? Nie sądzę. Nie trzeba się przekliwać przez poronione „seniorskie” menu, które ciagle jest instalowane w chińskich telefonach. Na pewno szybciej jest kliknąć ikone np. wiadomości niż męczyć się z trackpadem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Bateria trzyma 10 dni, a to ważne w tym przypadku, starsza osoba może nie pamiętać o naładowaniu urządzenia

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      *z – jaki smartfon wytrzyma tydzień, ja takiego nie znam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Kupiłam i… babcia się uciszyła z prezentu. Może dla was to dno, ale dla starszych to technologiczny szczyt.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ma chyba wszystko, co potrzebne w telefonie dla starszych osób, mi się podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      [quote]A ja mam odrębne zdanie. Nauczyliśmy się, że telefon to musi być smartfon. Znam wiele osób, które po prostu chcą tylko zadzwonić i nie interesuje ich nic więcej. Wiedzą jak posługiwać się smartonem, ale na przykład nie chcą codziennie go ładować. Internet ich nie interesuje, do banku nie chodzą, bo tak wybrali, czy przez to są gorsi? [/quote]
      Zgadzam się, każdy ma inne potrzeby i skoro są takie telefony to najwyraźniej ktoś je kupuje

Viewing 8 reply threads
Reply To: myPhone Simply 2 – telefon ze stacją ładującą i starterem tuBiedronka za 89,90 zł
Your information: