Start Forum Sprzęt Android myPhone – ruszają kolejne aktualizacje do Androida 7.0 Nougat

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      No tym razem myPhone zaskoczył bardzo pozytywnie. Tak powinno być. Giganty uczyć się od polskiego producenta

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Cieszy mnie ta aktualizacja, oby tak dalej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Pracownicy Manty i MyPhone zawsze na stanowiskach.

    • Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

      Po tylu latach naciągania klientów i nieaktualizowania swoich urządzeń, w końcu się obudzili. Brawo Wy! Za parę lat dojdą do tego, że nie trzeba sprzedawać szmelcu za 299zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Uzywałem trzech telefonów firmy myPhone. Do trzech razy sztuka – pierwszy telefon S-line – pękł telefon (nie wskutek upadku). Reklamacji nie uznano.
      Testowałem Hammer Axe LTE – na szczescie kupiony przez internet – bateria moim zdaniem ma oszukaną pojemność – poziom naładowania kurczył się w oczach (mialem porownanie z Moto X Play, która dwa razy dłuzej trzymała przy tej samej pojemnosci baterii).
      Na koniec Luna 2 – która miała sporo usterek, a zwrocono mi pieniądze po sporej awanturze. A to wszystko chińskie modele, tylko oklejone logo myPhone – z serwisem, który praktycznie nie rozpatruje pozytywnie reklamacji (bez grożenia sądem).
      Już lepiej kupić za pół ceny od razu u chińczyka – i nawet gwarancja może lepiej działać.
      Wnioski? NIGDY WIĘCEJ MYPHONE.
      Teraz używam X Play i kazdego dnia biorę szczęśliwy aparat do reki. Chodzi jak burza, usterek brak, bateria trzyma, dzwiek i obraz jak zyleta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      I gówno nie aktualizacja tak dalej a moi koledzy już rezygnują z tej firmy ja też więcej nie kupię go.

Viewing 6 reply threads
Reply To: myPhone – ruszają kolejne aktualizacje do Androida 7.0 Nougat
Your information: