Start Forum Sprzęt Android myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Od poniedziałku 23 października w ofercie sklepów Biedronka dostępny będzie smartfon Q-Smart Black Edition polskiej marki myPhone. Ten 5-calowy model, bardzo ładnie się prezentuje, a dzięki standardowym parametrom technicznym stanowi rozsądną alternatywę dla innych, nawet droższych modeli.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      czterordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,2 GHz i 1 GB pamięci RAM – to raczej jest alternatywą – albo ten telefon albo zdrowie psychiczne bo z takim wnętrzem toto działać fajnie nie będzie a już nie jak droższe modele

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Zdjęcia wysokiej jakości – jak producent kłamie już na starcie to ja nie kupię od niego nawet paczki zapałek. Poza tym za 300zł nie trudno znaleźć coś bardziej współczesnego niż Cortex A7 i 1GB RAMu. Wstyd.

    • lesiobe
      Participant
      Liczba postów: 285

      100 zł. więcej to nie jest warte . Znając marże biedronkowe to więcej za to nie płacą .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      No faktycznie promocja, a na allegro za 227zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Nigdy więcej tego rodzaju sprzętu!
      Kupiłem z biedy ale teraz żałuję – trzeba było dłużej oszczędzać i nie byłoby nerwów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja ten telefon kupiłem jakiś czas temu i na moje potrzeby wystarcza. Jest w porządku, żaden z niego demon prędkości, ale tragedii nie ma.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      To telefon za niecałe 300zł i nie należy spodziewać się cudów, jak ktoś ma niewielkie potrzeby to będzie w sam raz

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ładny, bardzo budżetowy model, ale jak ktoś głównie dzwoni to po co coś mocniejszego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Przynajmniej ma 1GB ramu więc powinien działać płynnie, nie ma ciekawych alternatyw do 300zł

Viewing 9 reply threads
Reply To: myPhone Q-Smart Black Edition powraca do sklepów Biedronka za 299 zł
Your information: