Start Forum Sprzęt Android myPhone Hammer Blade – twardziel z czytnikiem linii papilarnych za 1199 zł

Viewing 19 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Hammer Blade – pancerny smartfon z czytnikiem linii papilarnych dostępny w przedsprzedaży. Osoby, które do 31 października zdecydują się na jego zakup otrzymają gwarancję 36 miesięcy + szkło hartowane o wartości 275 zł gratis. mPtech przedstawia 5 argumentów za tym, że Blade to smartfon wyjątkowy.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone Hammer Blade – twardziel z czytnikiem linii papilarnych za 1199 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      To będzie hit na zimę. Już mi się podoba, a jeszcze nie było testów.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Wreszcie LTE i podzespoły które zapowiadają ciekawy smartfon. A już po ostatnich propozycjach tworu mPtech myślałem że nic ciekawego w tym roku nie pokażą. I tylko będą sprowadzać pseudo technologię.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      a cóż to za szkło dodatkowe ktore kosztuje 275 zł jest może złocone też ? bo ja zakupuje szkła na znanym portalu na a….. i kosztuja no najdrozsze okolo 30 zł. i spełnaija swoje zadanie doskonale .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Nie zmienia to faktu że oferta tym razem godna przemyślenia. Czekam na pierwsze testy, zwłaszcza czytnika linii papilarnych i kamery. Ważne też jak brzmi głośnik

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Brakowało w ofercie czegoś między Axe LTE a Axe Pro, ciekawy jestem jak pójdą testy bo wydaje się sensowny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      @Yed. tobie jako durniow i spodobałoby sie nawet gów ienko opakoane ładnie. ale i tacy zyc musza wiec niech podoba sie dalej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Ostatnio wysyp pancernych smartfonów. HAMMER Blade wydaje się być nawet ciekawą propozycją.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Przesadzacie zapowiada się fajny smartfon pancerny. Może daleko mu do Galaxy S8, ale cena też nie flagowca

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Ok może być. Sprawdźcie go dogłębnie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Jak testy pójdą dobrze to się zastanowię nad zakupem, bo ogólnie mi się podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Fajna bateria, czytnik linii papilarnych, sporo ramu i do tego niezła cena. Ja także czekam na testy, bo bardzo mnie zainteresował.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      [quote]Nie zmienia to faktu że oferta tym razem godna przemyślenia. Czekam na pierwsze testy, zwłaszcza czytnika linii papilarnych i kamery. Ważne też jak brzmi głośnik [/quote]
      Ja też właśnie czekam na testy, bo zapowiada się ciekawie

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zapewniamy, jeżeli mPtech dostarczy sampla do testów, dobrze go sprawdzimy, w każdych warunkach. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Interesujący. Pytanie czy sprawdzi się w testach

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      muszę przyznać, że to pierwszy model od myPhone’a, który mnie tak zainteresował, wygląda bardzo ciekawie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Czy warto? Szukam coś w tym stylu dla starego, bo ciągle rozbija ekran. Nie znam się na tym

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Macie go już w testach. Bardzo mnie ciekawi, jak się sprawdzi w rozmowie i jakie robi zdjęcia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      Specyfikacja zapowiada ciekawy sprzęt, ale dopiero realny test powie nam o jego wartości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139962

      I jak, wiadomo już coś więcej na temat tego smartfona. Bo na razie tylko suche dane producenta. A chciałbym wrażeń od redakcji z jego użytkowania. Bardzo mnie kusi, aby go kupić. Ale nie chcę kota w worku. A zauważyłem, że dobrze robicie testy. Dzięki

Viewing 19 reply threads
Reply To: myPhone Hammer Blade – twardziel z czytnikiem linii papilarnych za 1199 zł
Your information: