Jesteś tutaj:----myPhone 6500 METRO: Dual SIM już dostępny
myPhone 6500 METRO: Dual SIM już dostępny2011-11-18T10:32:21+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim myPhone 6500 METRO: Dual SIM już dostępny

Viewing 8 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Na rynek wkracza myPhone 6500 METRO – telefon Dual SIM z serii 6, – urządzenie zamknięto w estetycznej, stylowej obudowie. Poręczny telefon przeznaczono zarówno do intensywnej pracy, jak i odpoczynku po godzinach.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: myPhone 6500 METRO: Dual SIM już dostępny

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Prezentuje się naprawdę świetnie, jedyny minus to pamięć wewnętrzna 0,5mb… trochę archaiczne, no i ekstrapolacja aparatu 3,2mpix – zbędna i bezużyteczna funkcja.
   Zastanawia mnie jedno, jak wygląda zarządzanie plikami w MyPhone’ach ? Czy jeśli chcemy ustawić dzwonek czy tapetę która znajduje się na karcie pamięci to jest ona kopiowana do pamięci telefonu (jak w samsungach) czy jest ustawiana bezpośrednio z karty pamięci (jak w nokiach) ?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   Kawałek elektronicznego klocka nie powinien kosztować więcej niż 30 zł ,bo tyle kosztuje mniej więcej jego wytworzenie . Przewiduję ,że ceny urządzeń elektronicznych , służących do utylizacji odpadów ,bo współczesna elektronika jest właśnie tym, zaczną szybować mocno w dół . Niebawem ludzie otworzą oczy ,że to tak na prawdę tylko blichtr i o wiele większą wartość ma bochenek dobrego świeżego chleba .

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   witam czy orientuje sie ktos gdzie moge w jakim sklepie zakupić ten telefonik

  • akmk
   Member
   Liczba postów: 421

   Podziwiam ludzi którzy wyrzucają pieniądze kupując takie buble , za tak wysoką cenę.

  • akmk
   Member
   Liczba postów: 421

   Blom- ja nie krytykuje na podstawie marki bo myPhone to żadna marka tylko Chiński bubel produkowany dla polskiej firmy która się pod tym podpisuje.A tak na marginesie to przez krótki czas miałem bubel tej firmy ,nie pamiętam jaki model ale jakiś z tv i dlatego oceniam to coś. Oprócz wyglądu nie przedstawia nic sobą i uważam że są to wyrzucone pieniądze.

  • jurny
   Member
   Liczba postów: 1208

   [quote]a ja podziwiam ludzi, którzy potrafią skrytykować telefon tylko na podstawie jego marki ale nie mając go fizycznie w dłoniach. [/quote]
   i to jest konstruktywna wypowiedź. to jest jeden z tych modeli, które mają już definitywnie zerwać ze stereotypem marki jako „bubla” (z czym ja od początku się nie zgadzałem)

  • jurny
   Member
   Liczba postów: 1208

   [quote]Pierwsze serie MyPhone’ów i niższe modele faktycznie były porażką ale to nie znaczy, że nowsze modele też nią będą. Ocenianie przez pryzmat produkcji w Chinach (czy innych regionach ryżowych) mija się z celem. iPhone/iPad/iPod też jest produkowany w Chinach a mimo to każdy na jego punkcie dostaje spazmów i orgazmów. Wszystko zależy od tego jakie kryteria jakości i norm marka/firma/zleceniodawca narzuci producentowi. Moim zdaniem zanim napiszemy nie pochlebną opinię o tym modelu warto poczekać na testy na YouTube gdzie ludzie pokazują faktyczne mankamenty i bugi. BTW. gdzieś słyszałem, że podobno Lenovo macza swoje palce (czyt. komponenty) w MyPhone, możliwe, że jakościowo coś się poprawiło. [/quote]
   Lenovo macza palce, albo myphone macza palce w lenovo już od prawie 1,5 roku, ten model ma ponoć baterie od lenovo

  • jurny
   Member
   Liczba postów: 1208

   [quote]Po 2 miesiącach w telefonie przestały działać wibracje, a z obudowy telefonu farba zaczęła schodzi płatami ogólnie mówiac telefon wygądał jak by miał co najmniej pięć lat, Więc zzgłosiłem to do serwisu myphone.Po wysłaniu telefonu nie miałem go przez ok. ponad 2 tygodnie gdzie miał zostać oddany po 2 tygodniach. Wibracje zostały wymienione, lecz obudowa pozostała w takim samym stanie jak była wysłana, dodatkowo po powrotu telefonu do mnie gniazdo od ładowarki było zepsute. Po zgłoszeniu tego do serwisu nikt nie zainteresował sie moimi problemem Telefon mam pół roku wiec gwarancja jest aktualna nadal. Powiedzieli mi ze moge wymienic to, ale na własny koszt. Osobiście naprawde nie polecam tego telefonu. Telefon nadaje się jedynie na śmietnik. [/quote]
   nie wiem czy gniazdo ale obudowa może się popsuć w „wyniku złego użytkowania” i wtedy nic w żadnym serwisie, żadnej firmy nie poradzisz. ale uważam, że powinieneś im odesłać i gniazdo powinni wymienić.

Viewing 8 reply threads
Reply To: myPhone 6500 METRO: Dual SIM już dostępny
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile