Start Forum Operatorzy VOIP Multimedia Polska – nowa strategia, nowa kampania reklamowa

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Grupa Multimedia Polska rozpoczęła kampanię reklamową. Nowy przekaz wspiera pierwszą w pełni ogólnopolską ofertę Grupy. Grupa promuje w ten sposób pierwszą ogólnopolską ofertę zintegrowanych usług dla domu i firm: usług telekomunikacyjnych, energii, gazu i ubezpieczeń. Wprowadziła również odświeżone logo oraz nowe hasło, które są wykorzystywane w komunikacji z klientami indywidualnymi.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Multimedia Polska – nowa strategia, nowa kampania reklamowa

    • Stentor
      Participant
      Liczba postów: 361

      Za wcześnie żeby napisać że brzytwy się chwytają ale ich strategia to dojenie starego klienta i próba sprzedaży marketingu zamiast usług. Przypomina mi to produkcję i handel wodą mineralną. Byłem ich klientem i nie narzekałem na jakość ale ceny dla mnie są nie do przyjęcia. Myślę że pakiet internet +TV w podstawie to powinno być 40, góra 50 a nie 79. Tym bardziej że jezeli chodzi o podstawową funkcjonalność internetu kabel wydaje się już przeżytkiem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam z nimi umowę która wygasa do końca maja – internet 2mb po 45 zł, w ciągu ostatnich kilku miesięcy inna firma położyła w okolicy światłowody i oferuje w cenie 45 zł 60mb. Przy wizycie w biurze Multimedia niekompetentna Pani nie miała przygotowanej dobrej kontroferty więc zdecydowaliśmy się nie przedłużać i przenieść się do owej innej firmy. Około dwa tygodnie temu dzwonił do nas pan z Multimedia i oferował 6mb w cenie 25zł co ciekawe dwa lata wcześniej nic ponad 2mb z naszego łącza się nie dało wykrzesać. Powiedziałem mu o tym, stwierdził, że zgłosi łącze do testów i oddzwoni w ciągu tygodnia, nie oddzwonił, jutro przyjeżdżają montować mi internet po światłowodzie. Multimedia z takimi pracownikami, zarządem i technologią już jest trupem. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ja wole nowoczesne kampanie reklamowe http://ismarket.pl

Viewing 3 reply threads
Reply To: Multimedia Polska – nowa strategia, nowa kampania reklamowa
Your information: