Start Forum Operatorzy VOIP Multimedia GO teraz płatne 3 zł/m-c

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Multimedia Polska zakończyła testy serwisu Multimedia GO, umożliwiającego dostęp do oferty telewizyjnej oraz biblioteki VoD za pośrednictwem internetu. Do 30.06.2017 r., wszyscy abonenci telewizji cyfrowej mogli w serwisie, oglądać bezpłatnie kanały dostępne w ich pakiecie TV. Teraz serwisu Multimedia GO można używać płacąc 3 zł miesięcznie – dowiedział się Telix.pl

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Multimedia GO teraz płatne 3 zł/m-c

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie ma nic za darmo…Niby 3 zł ale razy tysiące czy miliony wyjdzie dobra sumka 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nawet w czasie testów często z aplikacji nie korzystałam. Teraz to po prostu skasowałam ją z urządzeń.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Gdyby jeszcze program działał jak należy na wszystkich urządzeniach mobilnych.Opinia o tym produkcie jest wybitnie negatywna.Sam to miałem i wiem co pisze.Dopóki nie poprawia działania programu to kasuje apke ze wszystkich urzadzeń mobilnych.

    • Johnny Martin
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Multimedia is a mots best communication platform. But PLN is any premium update. If pay later BNPL is short term then installment loan.

      Click here https://peacefulcleanings.com/residential-cleaning-services-in-farmington-ct/ Affordable Residential Cleaning Services in Farmington CT

Viewing 4 reply threads
Reply To: Multimedia GO teraz płatne 3 zł/m-c
Your information: