Jesteś tutaj:---Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne

Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne2017-12-22T14:20:52+02:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Orange zaktualizował oficjalną aplikację dla klientów sieci Orange – Mój Orange. Aplikacja pozwala obecnie opłacać online faktury za usługi stacjonarne, ale jednocześnie od wersji 4.1 szybkie połączenie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne zgodnie cennikiem. Ponadto kilka fajnych nowości i poprawki błędów.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne

• krzysieczek1966
    Uczestnik
    Liczba postów: 15

aplikacja w wersji 4.2 jest już od kilku miesięcy i połączenie z doradcą jest bezpłatne informacja jest nie prawdziwa

Reklama
  • krzysieczek1966
    Uczestnik
    Liczba postów: 15

Tak przepraszam wersja 4.02 wesji4.1 już dawno nie ma

• Anonim
    Liczba postów: 0

Krzysiaczek1966 nieuważam się za orła matematyki, ale podpowiem, że 4.02 jest niżej niż 4.1

• Anonim

Wersja 4.02 jest dostępna na iOS tej 4.2 jeszcze nie ma dlatego pewnie kolega tak ma wersja 4.2 jest narazie tylko na Androida stąd te problemy trzeba dodać, że chodzi o wersje Androidową bo aktualizacji nie ma na ios

• Anonim

Żenada – kto to widział by płacić za rozmowe z konsultantem ! Mało z nas zdzierają z abonamentu i ofert na karte ??
    To powinno też działać w drugą strobe – jak oni do nas dzwonią by oferte przedstawić – powinni nam za to zapłacić !!

• Anonim

Wyrażając zgodę telemarketingową Orange płaci 5 zł (rabat) miesięcznie ! Nie chcesz, żeby Ci płacili 5 zł nie wyrażaj zgody marketingowej… a czekajcie a może lepiej przejść do a2mobile gdzie wszystko jest za 19,99 zł miesięcznie bez grożących kar, zgód marketingowych itp. itd.

• Anonim

W związku z płatnym kontaktem z doradcą i inne w moim orange, dotrwam do końca umowy i po wielu latach odchodzę z orange.

• Anonim

Ośmieszają się pobieraniem opłat za takie połączenia z bok,kto to wymyślił?
    Tragedia.Jak już chcą pobierać opłatę za połączenie to nie powinno być więcej jak 1zł bez względu na czas połączenia.Jeżeli dzwoni się do nich z ich winy np.(awaria) powinni anulować opłatę.A to co zrobili to cięcie klienta na żywo.Ja do nich dzwonię nie więcej jak raz na pół roku i nie z pierdołąmi ale ta opłąta mnie naprawdę wkurza.,

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.