Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Orange zaktualizował oficjalną aplikację dla klientów sieci Orange – Mój Orange. Aplikacja pozwala obecnie opłacać online faktury za usługi stacjonarne, ale jednocześnie od wersji 4.1 szybkie połączenie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne zgodnie cennikiem. Ponadto kilka fajnych nowości i poprawki błędów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne

    • krzysieczek1966
      Participant
      Liczba postów: 15

      aplikacja w wersji 4.2 jest już od kilku miesięcy i połączenie z doradcą jest bezpłatne informacja jest nie prawdziwa

    • krzysieczek1966
      Participant
      Liczba postów: 15

      Tak przepraszam wersja 4.02 wesji4.1 już dawno nie ma

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Krzysiaczek1966 nieuważam się za orła matematyki, ale podpowiem, że 4.02 jest niżej niż 4.1

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wersja 4.02 jest dostępna na iOS tej 4.2 jeszcze nie ma dlatego pewnie kolega tak ma wersja 4.2 jest narazie tylko na Androida stąd te problemy trzeba dodać, że chodzi o wersje Androidową bo aktualizacji nie ma na ios

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Żenada – kto to widział by płacić za rozmowe z konsultantem ! Mało z nas zdzierają z abonamentu i ofert na karte ??
      To powinno też działać w drugą strobe – jak oni do nas dzwonią by oferte przedstawić – powinni nam za to zapłacić !!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wyrażając zgodę telemarketingową Orange płaci 5 zł (rabat) miesięcznie ! Nie chcesz, żeby Ci płacili 5 zł nie wyrażaj zgody marketingowej… a czekajcie a może lepiej przejść do a2mobile gdzie wszystko jest za 19,99 zł miesięcznie bez grożących kar, zgód marketingowych itp. itd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      W związku z płatnym kontaktem z doradcą i inne w moim orange, dotrwam do końca umowy i po wielu latach odchodzę z orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ośmieszają się pobieraniem opłat za takie połączenia z bok,kto to wymyślił?
      Tragedia.Jak już chcą pobierać opłatę za połączenie to nie powinno być więcej jak 1zł bez względu na czas połączenia.Jeżeli dzwoni się do nich z ich winy np.(awaria) powinni anulować opłatę.A to co zrobili to cięcie klienta na żywo.Ja do nich dzwonię nie więcej jak raz na pół roku i nie z pierdołąmi ale ta opłąta mnie naprawdę wkurza.,

Viewing 8 reply threads
Reply To: Mój Orange – połączanie z doradcą realizowane z aplikacji jest płatne
Your information: