Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Minix Neo U9-H – Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Na polski rynek trafił właśnie odtwarzacz multimedialny Neo U9-H. Najnowszy flagowy model firmy Minix oferuje pełne wsparcie wideo w jakości 4K Ultra HD z HDR 10bit oraz obsługę dźwięku przestrzennego HD. Nowością jest wsparcie DRM, w tym Widevine Level 1 oraz PlayReady 3.0, dzięki któremu użytkownik może uzyskać dostęp w jakości HD do wielu serwisów filmowych, w tym takich platform, jak Netflix oraz Showmax.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Minix Neo U9-H – Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Przeczytałem te mądrości i nadal nie wiem co to urządzenie robi. Albo jestem idiotą albo ten artykuł jest skierowany tylko do tych, co juz wiedzą. Ja potrzebuję informacji co to zrobi jak podłącze do TV i czego jeszcze potrzebuje do pracy. Co się stanie jak podłącze jeszcze coś innego i jakie to da możliwości. Na razie za cholerę nie wiem do czego jest to pudełko. Wyobrażam sobie tylko, że to mi da możliwość oglądania czegoś ale czego jeszcze potrzebuje to nie mam pojęcia. Mam TV i to pudełko i co? Konkrety panie autorze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Xylo, jest to przede wszystkim odtwarzacz multimedialny. Podłączając po HDMI do telewizora odtworzysz niemal każdy format wideo, czyli pliki z torrentów, własych bibliotek etc.
      Zaś z androidem zyskujemy kolejne funkcje, jak YT, apki z google play i wiele wiele innych.
      Ciekawe jak to VOD hula

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ok. A jeśli mój telewizor jest tylko FULL HD a nie 4K to z tym czymś i tak nie będę mógł oglądać niczego w 4K prawda bo matryca mojego TV nie jest 4K? Dobrze myślę?

Viewing 3 reply threads
Reply To: Minix Neo U9-H – Android TV Box ze wsparciem 4K i HDR 10bit
Your information: