Jesteś tutaj:---#Mikołajki z Virgin Mobile – pakiet #PEŁENLUZ za 1 PLN
#Mikołajki z Virgin Mobile – pakiet #PEŁENLUZ za 1 PLN2014-12-02T11:46:59+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO #Mikołajki z Virgin Mobile – pakiet #PEŁENLUZ za 1 PLN

Viewing 8 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Od początku grudnia, Klienci Virgin Mobile mogą skorzystać z atrakcyjnej, mikołajkowej promocji. Wszyscy, którzy wybiorą płatność poprzez PayPal, zapłacą jedynie 1 PLN za pakiet o wartości 19 PLN, a w nim 2 GB internetu, nielimitowane smsy i 100 minut do wszystkich sieci oraz 10 PLN gratis na karcie.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: #Mikołajki z Virgin Mobile – pakiet #PEŁENLUZ za 1 PLN

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140086

Czy oni mają jakiś profity za promowanie PayPala? Bo nie bardzo rozumiem, to już kolejna promocja dostępna dla osób płacących z PayPala.

• Anonymous
      Guest

Nie rozumiem jaki masz problem. Płacisz mniej a dostajesz więcej. Czy to źle? A że przez PayPal to bez większego znaczenia.

• PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

chyba skorzystam

• Anonymous
      Guest

sprawdzałem, nie ma opcji doladowan paypalem

• Anonymous
      Guest

zamawiając rezygnujemy z taryfy 0,19 gr/ min

• swen
      Member
      Liczba postów: 435

[b]Uwaga ! Bardzo ważna wiadomość[/b] Włączając jakikolwiek nowy pakiet automatycznie rezygnujemy ze starej taryfy i przechodzimy na nową. W starej taryfie masz 19 groszy za minutę a za doładowanie 10 zł, otrzymujesz 15 zł na konto i 100 MB internetu. Rok ważności konta po każdym doładowaniu w standardzie. W nowej taryfie wszystkie koszty idą w górę i [u]nie da się w żaden sposób powrócić do starej taryfy[/u]. Zamawiając nowy numer lub przenosząc numer z innej sieci zawsze otrzymujemy nową taryfę. Osoby które korzystają z Virgin jako drugi numer stracą przywileje uzyskane przed 17 sierpnia 2014. Warto się zastanowić a na pewno nie brać żadnych dodatkowych pakietów bez pełnej wiedzy o tym z czym się to wiąże. Oferowana usługa za 1 zł ma zmniejszyć ilość osób ze starą taryfą. Na szczęście całkowicie bezpłatna infolinia CMOK *222 wszystko uczciwie tłumaczy nie tylko po fakcie ale też przed. Masz wątpliwości zadzwoń do operatora. [i]Dziękuję :)[/i]

• Anonymous
      Guest

Ja tam wole doładowania i 50 procent extra i 100mb od doładowania 10 pln .
      Ja konta na pay pal nie mam i NIE ZAMIERZAM MIEĆ !!!.

• Anonymous
      Guest

@swen WIELKIE dzięki za ostrzeżenie a już miałem wszystko przygotowane do przelewu, niewiele brakło a obudziłbym się z „ręką w nocniku”.

Viewing 8 reply threads
Reply To: #Mikołajki z Virgin Mobile – pakiet #PEŁENLUZ za 1 PLN
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile