Jesteś tutaj:---mBank mobile – pierwszy MVNO kończy działalność
mBank mobile – pierwszy MVNO kończy działalność2014-10-29T12:46:44+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO mBank mobile – pierwszy MVNO kończy działalność

Viewing 15 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

mBank mobile – pierwsza sieć wirtualnego operatora telefonii komórkowej w Polsce, z dniem 30.11. 2014 r. zakończy działalność na rynku usług telekomunikacyjnych. Operator Zaprasza do zapoznania się z preferencyjną ofertą pre-paid operatora Orange Polska, przygotowaną specjalnie dla klientów korzystających do tej pory z usług mBank mobile.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: mBank mobile – pierwszy MVNO kończy działalność

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140023

Yes, Yes, Yes,……..;)
      ciekawe kiedy następni z MVNO to samo zrobią….

• Anonymous
      Guest

Pamiętam tę wiarę w MVNO z tamtych lat. Szkoda. Jak się okazało nawet połączenie banku z komórkami nie przyniosło sukcesu

• Anonymous
      Guest

Nie oszukujmy się – wymusiła to m.in. współpraca z Orange, ich partner zapewne nie chciał, żeby prowadzili konkurencyjną wobec niego sieć. Nawet jeśli to tylko kilka-kilkanaście tys. klientów. Nie mówiąc już o tym, że od dłuższego czasu mBank Mobile był zaniedbany i traktowany bardziej jak zło konieczne. Doszli zapewne do momentu, gdzie dalszy spadek liczby klientów wywoływałby straty.
      Z drugiej strony, nie wiem jak inni, ale ja się tego spodziewałem. Najpierw wyłączenie SMS-ów Premium, potem wyłączenie promocji „Minuty na bank”, teraz likwidacja samej sieci. To było do przewidzenia.

• Anonymous
      Guest

Czy operator tak sobie może ukraść te środki które są na tych kontach? Mam tam koło 50zł i nie wykorzystam tego przez miesiąc. Niby nie jakoś bardzo dużo, ale dla zasady.

• Anonymous
      Guest

Do przewidzenia, prawo rynku, Orange ich do tego zmusił jak nic 🙂

• Anonymous
      Guest

jest to raczej uporządkowanie oferty mbanku niż likwidacja nic innego, to jest zupełnie inna sytuacja orange i mbank mają wspolną ofertę, więc po co trzymać nie liczną bazę abonentów, mogą przejść do nju na kartę i też mają za minutę 19 groszy.

• Anonymous
      Guest

No i znika operator, który jako jedyny rozliczał internet w paczkach 1 kB-towych.

• Anonymous
      Guest

Ja w mBank Mobile miałem coś, czego obecnie nie da mi żadna sieć – co miesiąc 50 MB za darmo. W sam raz na to, żeby sprawdzić maila, zajrzeć do banku czy okazjonalnie poprzeglądać strony na Operze Mini. Nigdzie tego teraz nie dostanę, a pakietów ze 100, 200 czy tym bardziej 350 MB nie potrzebuję.

• Anonymous
      Guest

Ja czuje się oszukana przez mBank. Wczoraj doładowałam sobie konto za 50 zł przedłużając tym ważność konta do 26.04.2015 roku (otrzymałam sms-a z taką informacją). Nie minęły 24 godziny, a oni taki cyrk nam zgotowali. Uważam, że to jest czyste złodziejstwo! 50 zł na koncie starczało mi na co najmniej 3 miesiące. Teraz na zwrot kasy nie mam co liczyć??? Jak tak można???

• Anonymous
      Guest

I gdzie tu teraz przejść? Ja w mbanku miałem 19 gr/min i doładowanie 5 zł przedłużało ważność konta na 2 miesiące, co dawało koszt utrzymania telefonu 2.5 zł na miesiąc.
      Czy jakaś sieć ma podobną ofertę?

• Anonymous
      Guest

to jest ta specjalna oferta ORANGE???
      http://www.mbankmobile.pl/promocje/promocja-orange.html#tabs=1
      0,29 GR za minutę zamiast 0,19 jak mama w mbank???

• Anonymous
      Guest

Jeśli wiecie o ofercie maksymalnie zbliżonej do oferty telefonii w mbanku proszę o kontakt!! HELP

• Anonymous
      Guest

doładowywałem nr regularnie przez kilka lata, a i mi teraz mi to wszystko wykorzystać przez miesiąc???
      Niech oddają kasę na konto w banku!!!

• Anonymous
      Guest

Koniec marketingowych śmieci. Mbank: Teraz tylko skoncentrujcie się na podstawowej działalności, przegońcie konkurencję, dajcie lokaty na 5 procent!!!!!

• Anonymous
      Guest

Kasę jednak nam „ukradną” z kont…
      To oficjalne pismo:
      [url] http://www.imagebam.com/image/8f0b54362378031%5B/url%5D

Viewing 15 reply threads
Reply To: mBank mobile – pierwszy MVNO kończy działalność
Your information: