Start Forum Sprzęt Bluetooth Manta SPK408 – muzyczna rozrywka zawsze pod ręką

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Manta SPK408 – muzyczna rozrywka zawsze pod ręką

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      bardzo mi sie podoba ten srodkowy z motywem kosmosu :): fajny design akuracik dla nastolatkow 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      a ja to chyba bym kupil ten czarny klasyczny, idealny do mojego salonu 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Mi się też podoba ten czarny. Bardzo stylowy jest 🙂 Manta się postarała.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      O tak. Dla nastolatków to fajny gadżet. Od razu pomysł na prezent.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Wygląda dobrze. Będzie trzeba przetestować jeden.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Niezły! Widzę pierwszy raz, ale podoba mi się. Taka rozrywka to pierwsza klasa. Planuję nabyć.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Kupiłem i po dwoch dniach przestał się włączać. Mało tego nawet gdy działał to nie spełniał swojej funkcji.. To jest kolumna? A gra jak głośniki w telewizorze. Bas? Zapomnij. Tylko w piosenkach z naprawde silnym basem cos tam uslyszysz. Powiem wiecej. Ten głośnik to porażka producenta. Gdy go się włącza to za każdym razem jest ustawiona full głośność i słychać darcie mordy jakiejś kobity co mówi, że bluetooth jest włączony. Gdyby ktoś chciał go włączyć w nocy i po cichu sobie czegoś posłuchać to nim zacznie faktycznie sluchac muzyki to glos tej pani wszystkich w domu obudzi! Odradzam, bo nawet gdy dziala jest fatalny. W tej cenie mozna aktualnie w jedym sklepie (chyba rtv eoro agd) kupic logitech x300 i jest o niebo lepszy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Te pochlebne opinie to chyba cały zespół PR Manty pisał… Najbliższa prawdy jest pierwsza opinia Marcina. Ja kupiłem to coś na wyprzedaży w Carrefour jako radio na działkę i w tym zastosowaniu się sprawdza ale tylko w tym.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Manta SPK408 – muzyczna rozrywka zawsze pod ręką
Your information: