Start Forum Sprzęt Tablety Manta MID1010 – 10-calowy tablet 3G Dual-SIM, GPS za 369 zł

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Firma Manta wprowadza na polski rynek nowy tablet o oznaczeniu MID1010 3G. Wyświetlacz o przekątnej 10 cali oraz czterordzeniowy procesor z taktowaniem 1.4 GHz pozwolą w komfortowy sposób przeglądać strony internetowe Wbudowany modem 3G i możliwość odczytu dwóch kart SIM zapewnia dostęp do internetu mobilnego bez obaw o brak Wi-Fi w podróży.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Manta MID1010 – 10-calowy tablet 3G Dual-SIM, GPS za 369 zł

    • FazaFM
      Participant
      Liczba postów: 98

      Pamięć operacyjna: 512 MB
      Pojemność urządzenia: 4 GB
      To jakaś katastrofa tego się nie da używać !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Dali by przynajmniej 1 GB ram… a tak to jest porażka

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      I do tego 3G TYLKO 2100 MHz- poco to komu ?!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Szukasz tabletu? zobacz najnowsze rankingi najpopularniejszych tabletów do 500zł, 1000zł, 1500zł oraz powyżej 1500zł – wejdż na tabletradar pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Dajcie już spokój. Oni chcą za to nie całe 370 zł.

    • buriedek
      Member
      Liczba postów: 140

      Solidny i szybki haha…. Panowie mieliscie ze sceny zejsc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      na 7 calowym ekranie z taką rozdzielczością źle się pracuje, a co dopiero na 10 calowym :/

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jestem tego samego zdania co piszący wyżej. 512 MB RAM-u, 4 GB pamięci i taka bateria przy 3G? Ja rozumiem, że pewnie chodziło o cenę, no ale nie przesadzajmy.

      Już wolałbym kupić myTABa 10 z biedronki, bo ma lepszą specyfikację.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Do czytania książek wystarczy… No i w niektórych sklepach można kupić już za 299 zł. Więc bez przesady. Co byście chcieli za taką cenę dostać? Demona prędkości?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      A my jesteśmy przekonani, że konfiguracja naszego najnowszego tabletu jest zupełnie wystarczająca do codziennych domowych zadań. W tej cenie naprawdę trudno znaleźć coś, co znacząco odbiegałoby od specyfikacji MID1010 3G. Dla nas to kolejny przyzwoity sprzęt w przyzwoitej cenie! Pozdrawiamy fanów marki!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Witam mam tablet wlasnie 1010 no i nie biega mi aero wczesniej mialem mid 713 teraz nie mam sieci 3g tylko e i muli ze szlak trafia sima mam w micro wsadzilem do normalnego gniazda po przez adapter i na moment byla siec 3g a teraz juz nie widzi karty no to tyle moze ktos wie jak to ogarnac Pozdro

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      kupiłem tablet manta mid 1010 po 2 tygodniach sie zepsuł nie ładowała sie bateria i nie wykrywa karty pamięci. Po ponad miesiącu czasu w PSEUDO serwisie stwierdzili że to uszkodzenie mechaniczne i nie naprawią, brak np. naprawimy bez gwarancji za hmm. np 100 zł ale nic kompletny CHIŃSKI szajs. Nie polecam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943
Viewing 13 reply threads
Reply To: Manta MID1010 – 10-calowy tablet 3G Dual-SIM, GPS za 369 zł
Your information: