Start Forum Rozrywka TV i muzyka Manta LED5501 – 55-calowy telewizor z polskiej fabryki

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Z okazji 18-lecia firmy Manta, polski producent sprzętu RTV i AGD wprowadza do sprzedaży 55-calowy telewizor za 1.599 PLN. Telewizor Manta LED5501 umożliwia odbiór cyfrowych programów telewizyjnych nadawanych w DVB-T/C z dźwiękiem w systemie Dolby Digital Plus (E-AC3).

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Manta LED5501 – 55-calowy telewizor z polskiej fabryki

    • LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

      W sklepach sieci real,-de były tv UHD-4K 40″ za 249 Eur wifi, DVB-T/2,C,S i wieszak na ścianę, a 55 cali za 389 Eur dali! Wprawdzie to była oferta 1-dniowa, ale przy niej widać, jakie ceny soli się rodakom w wolsce za dużo mizerniejsze technicznie sprzęty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Polska to bogaty kraj biednych ludzi…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Według mnie sprzęt jest dobrej jakości, a cena- to jeden z licznych atutów. Prześledziłem specyfikację techniczną- nie mam się do czego przyczepić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Złącze CI w XXI wieku?! Czyli karta dostępu od UPC nie pójdzie, musi być CI+

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Jedno gniazdo USB – litości.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      „Telewizor LED5501 wyposażony jest w teletekst oraz angielski odpowiednik teletekstu MHEG5”

      U nas rzecz wręcz niezbędna 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Jeny, ludzie, a co wy chcecie zrobić sobie w salonie? Salę kinową? Że nagle wam niewiadomo jakie bajery są potrzebne w telewizorze? Koniec końców większość Polaków ogląda tylko kilka kanałów i od wielkiego święta włączy jakiś film… Taki telewizor jest w sam raz do codziennego użytku. I cena przystępna- nie każdy ma kilka tysi na tv.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      według mnie telewizor jest w porządku. znawcą elektroniki nie jestem, ale też kitu sobie wcisnąć nie dam. sprzętów z Manty mam kilka i gitara gra. nie doszukujmy się dziury w całym.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      [quote] tylko DVB-T/C zamiast DVB-T, DVB-T2, DVB-C i DVB-S jak u innych konkurentów. A gdzie moduł WiFi/wifi-Direct do bezprzewodowego przekazu strumieniowego video-audio w czasie rzeczywistym, praktycznego przy wygodnym odtwarzaniu filmów nawet UHD-4K i fotek ze smartfona? 🙄 [/quote]
      DVB-T/C= DVB-T, DVB-T2, DVB-C
      Pokarz mi urządzenie w tej cenie z WiFi/wifi-Direct.
      Dodatkowo pokarz mi WiFi/wifi-Direct które będzie ci działać Full HD bez przycięcia….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Logiczne że jeżeli ktoś wybiera telewizor 55 cali w cenie 1599 zł a nie przereklamowany SONY za 10k to chyba nie oczekuje gruszek na wierzbie! A tych co to chcą 4k w telewizorze i przeglądarki do oglądania „szkoły na tefałenie” to szczerze ich nie rozumiem. Dla mnie telewizor służy do oglądania TELEWIZJI (której jeszcze nie nadają bodajże w 4k), nie przeglądania stron, pokazywania slajdów z wakacji dla znajomych (bo chyba NIKT tego nie lubi) , nie chcę aby TV ładował się kilka minut bo ściąga nowe oprogramowanie OS. Ludzie opamiętajcie się 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Powiem wam że kupiłem sobie ten telewizor i nie narzekam
      Używam go do [url=”http://gf.com.pl/przygodowe/ogien-i-woda-lesna-swiatynia/”%5D gier[/url] jakość obrazu jest zadowalająca biorąc jeszcze do tego tą cenę … 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Sprzęt Manty to jest 3 liga ,jesli ktos uwaza ze jakosc obrazu i dzwieku jest ok tzn ze jest slepy albo gluchy ,cena z czegos wynika a sam serwis manty to dno ,manta schodzi z ceny i nadrabia calami bo nie ma szans z innymi markami tyle ze ktos kto ma troche w glowie kupi mniejszy tv znanego producenta

Viewing 12 reply threads
Reply To: Manta LED5501 – 55-calowy telewizor z polskiej fabryki
Your information: