Start Forum Rozrywka TV i muzyka Manta Emperor 4K Android – telewizory Smart TV z polskiej fabryki

Viewing 13 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Manta LED94901S Emperor 1.699

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      A gdzie jest ta polska fabryka?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ciekawe, a co ważne cenowo dostępne telewizory 4K

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      48 i 49 – bez sensu. Brakuje 55.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Z ceną się postarali. 4K za 1700 zł to interesująca oferta.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Te TV nie mają Android TV… mają zwykłego androida… niestety… jak zrobią z prawdziwym android TV to biorę!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Manta Wystarczy naprawić cztery wady tego telewizora będzie lepszy od konkurencji 1.Zwiększyć pamięć ram z 1.50GB na 4 GB 2.Zwiększyć pamięć na pliki z 4GB na 32GB 3.nowszy android tv 6 lub 7 4.czestę aktualizacje bezpieczeństwa systemu . Ale jak zawszę nikt nie pomyślał o tym każdy by dopłacił te 250zł za lepsze parametry telewizora bo się kupuje na lata a nie na 2 lata i nowy

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Kupiłem 48 calowy i android jaki posiada to jakaś kpina. Okrojone dziadostwo, bez możliwości aktualizacji. Ani Player tv ani Ipli…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Ciekawe czy ten Android TV jest dla producentów za darmochę jak na telefony. Wiele marek trudzi się nad swoim smartTV, a tu taki Philips już w 2015 r) włączył do swoich telewizorów Androida i ma z miejsca najwięcej aplikacji. Myślę, że czas będzie zamknąć temat własnym platform smart.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      W takiej cenie to nawet mógłbym sobie pozwolić na nowy tivik… chyba jakość mantowych sprzętów jest ok, więc szykuje się zakup… 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      no i fajnie, w koncu ludzka cena za wysokiej klasy telewizor!! a jak ktoś przywiązuje wagę do marki to niech przepłaca na własne życzenie 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Wydaje mi się, że Manta to jedna z nielicznych marek, która ma rozsądne ceny. W końcu nie każdy może sobie pozwolić na sprzęt za kilka tysi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ktoś ma? testował? na razie mam dosc male sprzety z manty- tablet czy nawigacje- i rozważam taki wiekszy zakup 🙂

Viewing 13 reply threads
Reply To: Manta Emperor 4K Android – telewizory Smart TV z polskiej fabryki
Your information: