Start Forum Operatorzy Internet mobilny Maierhofer – T-Mobile chce wprowadzić Polskę do sieci 5G

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Mamy sieć 4G i bardzo chcielibyśmy wprowadzić sieć 5G. W tym roku liczba stacji bazowych Operatora obsługujących klientów w technologii LTE wzrosła o 1 550 do blisko 10 tysięcy, a liczba stacji oferujących klientom LTE 800 MHz wzrosła o 3 100 i obecnie przekracza 5 tysięcy. Oznacza to, że 99,8 % populacji kraju znajduje się w zasięgu technologii LTE T-Mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Maierhofer – T-Mobile chce wprowadzić Polskę do sieci 5G

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      A może panie prezesie tak zadbacie wpierw o zasięg w pociągach?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      A może dopracować LTE w Polsce-np znieść limity 15Mbitów? Po co 5G w Polsce skoro dadzą limit prędkości na to, np 20Mbitów. I będą się przechwalać?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Spoko, niech działa, ale mi póki co wystarczy to co jest. Jestem w A2mobile, są pakiety społecznościowe i jest git, bo mam no limit na transfer. Najlepiej oczywiście gdyby to było jeszcze 5g. Pewnie kwestia czasu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Tak pakiety to akurat robią swoje szczególnie jeśli chodzi o mnie, a jestem blogerem.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      skoro LTE na kartę jest 15mb, to przy 5G pewnie dadzą 30mb :D, ciekawe jaki jest limit w DE buhahah

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      @Benko TO raczej pretencje do operatowa pociagow

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      [quote]Co zrobiliśmy w trzecim kwartale? Chcielibyśmy zaoferować wspaniałą obsługę klienta, kanał sprzedaży i mieć najlepszą sieć. [/quote] Pytanie, kto jeszcze pamięta, że były czasy, gdy Era była #1 w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Marzenia bez konkretów to złudzenia. Jak można mówić o powalonych drzewach skoro przez tyle lat sieci na terenie Warszawy nie potraficie zaplanować i zbudować aby działała. Wifi w pociągach nie potraficie poprawnie zrobić, aby film na YouTubie obejrzeć. Wzdłuż A2, gdzie dziesiątki tysięcy klientów się przemieszcza brakuje sieci. Sieci w metrze słabiutko.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      mam w a2 do wakacji bo potrzebowałem dostęp do social media za friko z Zagranicy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      @beli Przetestujesz i już nie odejdziesz od nich – ja tak miałem

Viewing 10 reply threads
Reply To: Maierhofer – T-Mobile chce wprowadzić Polskę do sieci 5G
Your information: