Start Forum Rynek Rozliczenia i płatności Lokaty w smartfonach – zarobisz więcej niż w oddziale

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Lokaty w smartfonach – zarobisz więcej niż w oddziale

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      a ja myślę, że wszyscy zachęcają do stosowania aplikacji mobilnych, bo dzięki temu mają nieustająco klienta na widelcu – albo następuje handel pozyskanymi w ten sposób geodanymi i innymi informacjami wyciągniętymi z jego smartfona, albo po prostu kontrolujemy klienta z każdej strony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      lokata jakakolwiek w getinie to dobry sposób na zaoszczędzenie, od dłuższego czasu mam u nich pieniądze i nie boję się,że za jakiś czas mi zabraknie,bo zawsze mam jakąś rezerwę 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Metoda marchewki. Czyli zrób coś przez smartfona a dostaniesz trochę więcej okruszków. Ale to wszystko do czasu, potem będzie zastosowana metoda kija. Czyli zrób przez smartfona bo inaczej nie dostaniesz tylu okruszków co inni mają w standardzie. Jakie diabelstwo to wymyśla i tym wszystkim zawiaduje? Czemu się tak uwzięli na te smartfony ? Jak coś jest nachlanie promowane to nigdy nie jest to dobre.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      korzystając z iIKO z ciekawości założyłem lokate mobilna w PKO BP , fajne warunki wiec się skusiłem. Co mi szkodzi ?;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      O dobrą lokatę dziś trudno, dlatego szukam też innych sposobów żeby oszczędzić. Na poradniku inwestowania proponują monety jako dobrą inwestycję. Wiadomo, na zyski trzeba poczekać, ale to dobra opcja by zarobić.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Lokaty w smartfonach – zarobisz więcej niż w oddziale
Your information: