-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość26 marca 2010 o 11:01Liczba postów: 139060ten pierwszy to konstrukcyjna porażka – mimo, że nawet ładnie z wierzchu wygląda to nie bardzo wiem po co mu ta klawatura qwerty przy takim malutkim ekraniku – przesniętym jeszcze w jedną strone (chyba tylko do smsów) strasznie to nieporęczne
drugi nawet fajny…. fajnie wygląda z tą rozsuwaną klwiaturką qwerty slider w "pionie" (chyba pierwszy telefon tego typu)
– troche też zbyt tyci ekran, klawisze raczej dla malutkich palców –
niestety parametry jak i w pierwszym przypadku bardzo przestarzałe
-
Anonimowy
Gość26 marca 2010 o 12:46Liczba postów: 139060 -
Anonimowy
Gość28 marca 2010 o 20:31Liczba postów: 139060Remarq – kciukówka sporo spóźniona; NB Remarq albo powinno być Remarque albo Remarc – coś z tym fonem nie tak (jak z nazwą); Cosmos to fajny pomysł ale poszli o jeden szczebel za wysoko stąd fonik ten wygląda jak składany z resztek które już nie pojdą ani w klasycznym "Bar" ani w bocznym slajderku (bo ekranik za malutki…) ale zawsze może znajdzie sie ze sto tysięcy jelonków co na przekór wszystkiemu i tak go nabędą. Statystycznie 7% ludzi zamiast koloru czerwonego na skrzyżowaniu chciałoby koloru … czarnego. 🙂
-
-
AutorWpisy
LG Remarq oraz Cosmos na zdjęciach, wideoKamilBakowski2010-03-25T22:42:36+01:00
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9
Przeglądanie wątków odpowiedzi 9