Jesteś tutaj:---Lenovo G500s 15,6: połączenie niezbędnych funkcji i płaskiej konstrukcji
Lenovo G500s 15,6: połączenie niezbędnych funkcji i płaskiej konstrukcji2013-12-27T14:30:48+01:00

Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Lenovo G500s 15,6: połączenie niezbędnych funkcji i płaskiej konstrukcji

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • yellowfox
      Member
      Liczba postów: 42

Całkiem ładny i cienki ale ze słabą baterią. Jeżeli ktoś nie ceni mobilności to bateria o pojemności 2200mAh powinna wystarczyć

• yellowfox
      Member
      Liczba postów: 42

Informacja o ssd 8GB może nieco wprowadzać w błąd bo nie jest to oddzielny zasób. Układ to część dysku twardego. Coś na wzór hybryd hdd+ssd.

• Stanisuaf
      Member
      Liczba postów: 9

za tą cenę można tez kupić wersję z minimalnie wolniejszym układem i3-3110M (2,4GHz), większym dyskiem 1TB i GF GT 720M, tyle że bez systemu operacyjnego. Dla kogoś posiadającego własnego windowsa lub chcącego linuxa idelany komputer.
      Sam takiego sobie kupiłem, ale niestety bateria mogłaby być nieco lepsza, chociaż 1h przy pełnym obciążeniu i ok 3h przy przeglądaniu internetu nie jest najgorszym wynikiem przy tej pojemności

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140023

Ja 2 miesiące kupiłem ten laptop z i3 3120m + GeForce 720M + 1000GB HDD (bez systemu) gratis torba to tego laptopa i cena za niego wyniosła 1650zł przesyłką w x-kom.Zainstalowałem na nim windowsa 8.1 i naprawdę dobrze chodzi.Jest też dobrze wykonany.Ekran normalny porównywalny do innych firm.Przyciski też dobre,czytałem że się zacinają w tym laptopie a ja dużo piszę i żaden przycisk mi się nie zaciął.Bateria przy surfowaniu na niecie nawet daje rade (kilka godzin wytrzyma) ale czego można oczekiwać od bateri 2200mAh.Nadaje się też do gier jeżeli mamy w nim gt720m.Testowałem FarCry 3 , Mortal Combat Complete Edition i gry działają naprawde płynnie (oczywiście nie na ultra) Minecraft spokojnie wyciąga 60fps.Osobiście polecam tego laptopa.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Lenovo G500s 15,6: połączenie niezbędnych funkcji i płaskiej konstrukcji
Your information: