Jesteś tutaj:----Lark nowe smartfony: dwa Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus – ceny
Lark nowe smartfony: dwa Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus – ceny2014-12-08T11:30:54+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Telefony Dual-Sim Lark nowe smartfony: dwa Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus – ceny

Viewing 6 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Firma Lark 8 grudnia wprowadza na rynek kolejne modele smarfonów. Cirrus 4.5 oraz Cirrus 5.0 są kolejnymi po Cirrus 4.0 aparatami tej linii. Stratus 5.0 to pierwszy z nowej serii smartfonów, którą wyróżniają lepsze parametry techniczne, przez co rekomendowane są bardziej wymagającym użytkownikom.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Lark nowe smartfony: dwa Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus – ceny

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Akumulatory wypaśne, pewnie mniejszych już chińczyki nie robią?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Stało się zakupiłem larka stratus 5. Prezentuje się doskonalę wyrazisty, duży ekran nowy Android Kity Kat, sieć WiFi – w mirę dobry zasięg, dobry dźwięk, z tylnego głośnika, dobra słyszalność, bateria standard, trzyma około jednego dnia. Tu kończą się zalety, teraz o kłopotach.
   Dwie karty sim 3G-mikro, 2G- nano, z tym, że umieszczenie pojedynczej karty do rozmów i transmisji w slocie do tego przeznaczonym, czyli 3G powoduje, że transmisja hula, ale połączenia np w ramach sieci T-Mobile dochodzą do skutka, lecz abonenci się nie słyszą, zagadka, zapytałem serwis – zdziwienie, poproszono o przesłanie opisu zdarzenia na adres e-mail r.oldak@lark.com.pl, czekam na odpowiedź już 5 dni – cisza.
   Tak się złożyło, że dwa dni później kupiłem drugi egzemplarz, to samo, jednak dodatkowo po każdym wylogowaniu zmieniał mi ostsnie 3 znaki mac adresu karty WiFi, sprawę przedstawiłem na infolini i tu zdziwienie, wg wsparcia firmy lark nie jest to wada, a dopuszczalne zjawisko, nie powdujące prawa do reklamacji inaprawy, dla pewności Pan na infolinii prosił abym skierował zapytanie na wyżej wymieniony adres e-mail, gdy usłyszał, że już z niego korzystałem poprosił abym literę r zmienił na p i wysłał na p.oldak@lark.com.pl, to samo, czekam już trzeci dzień na odpowiedź, wydaje mi się, że będę musiał odesłać do serwisu telefon z wadą mac adresu i poczekać na reakcję, po czym zacząć procedować sprawę przez stosowne jednostki konsumenckie.
   Konkludując zakup tego telefonu to duże ryzyko otrzymania produktu nie spełniającego oczekiwań. Wsparcie ze strony infolinii i samej firmy Lark, zakrawa na ironie, odnoszę wrażenie, że koresponduję z firmą z Chin nie z Europy, poprosu zupełna ignorancja klienta.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Skoro jesteś ciekaw to również wypowiem się na temat telefonu lark stratus 5.0 :/
   Telefon odesłałem do reklamacji z powodu odklejającego się ekranu.
   Pewnie zapytacie się jak to, to ekran się odkleja ? Tak moi mili i z tego co czytam na internecie wiele użytkowników ma ten sam problem i musi czekać 21 dni na rozstrzygnięcie reklamacji ( nic dziwnego jak robią telefony do dupy )
   W moim przypadku po zakupie telefonu wchodząc w galerię ku mojemu zdziwieniu ujrzałem zdjęcie.
   Pewnie zapytacie jakie a odpowiedź jest prosta. Ktoś w serwisie lub na produkcji w chinach bawił się telefonem i najwyraźniej nie usunął zdjęcia, ustawienia – język telefonu był ustawiony na chiński a na zdjęciu było widać produkcję tych telefonów i wyraźne twarze chińskich pracowników. Jak dla mnie telefon w takim wypadku jest już używany i przestroga dla was. Jeżeli telefon zacznie się wam psuć, system zawieszać, ekran odklejać to nie róbcie żadnego resetu do ustawień fabrycznych lecz od razu lećcie do sklepu w którym kupiliście telefon i nie zgłaszajcie go do reklamacji tak jak poleci wam podrzędny pracownik tylko poproście kierownika i przekażcie stosowne informacje o telefonie jak i pokażcie dowód że telefon był już używany ( w moim wypadku zdjęcie )
   Jest to niezgodność z umową skoro kupujesz telefon to powinien być nowy i całkowicie przywrócony do ustawień fabrycznych, więc na wstępnie możecie żądać od sklepu natychmiastowego zwrotu gotówki.
   A co do informacji od jednego z użytkowników tegoż to telefonu:

   ”Dwie karty sim 3G-mikro, 2G- nano, z tym, że umieszczenie pojedynczej karty do rozmów i transmisji w slocie do tego przeznaczonym, czyli 3G powoduje, że transmisja hula, ale połączenia np w ramach sieci T-Mobile dochodzą do skutka, lecz abonenci się nie słyszą, zagadka, zapytałem serwis – zdziwienie, poproszono o przesłanie opisu zdarzenia na adres e-mail r.oldak@lark.com.pl, czekam na odpowiedź już 5 dni – cisza.
   Tak się złożyło, że dwa dni później kupiłem drugi egzemplarz, to samo, jednak dodatkowo po każdym wylogowaniu zmieniał mi ostanie 3 znaki mac adresu karty WiFi”

   W 100% potwierdzam te informacje. WADA FABRYCZNA TELEFONU a producent się do tego nie przyznaje

   REASUMUJĄC odradzam wam kupno tego telefonu, lepiej dołożyć te 100 zł i zakupić telefon w którym będzie gwarancja że będzie śmigać tak jak powinien

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Drodzy klienci, przy tak dużej ilości sprzedawanych urządzeń Lark mogą się zdarzyć wadliwe egzemplarze. Jest nam przykro z zaistniałej sytuacji, obecnie pracujemy nad usprawnieniem obsługi serwisu, tak by znacząco poprawić jakość obsługi naszych klientów. Pozdrawiamy Zespół Lark

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   mialem stratusa. niby fajny ale… ekran migal czasami na krawedziach i to dosc mocno co skutecznie odbieralo przyjemnosc z uzytkowania. Serwis nie widzi problemu i twierdzi ze wszystko jest sprawne. Jak widac jaka marka taki serwis. Szkoda nerwow i pieniedzy lepiej dolozyc i kupic cos co ma wsparcie serwisu w razie awari.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140074

   Witam a gdzie dostane Etui gumowe na model lark cumulus 6HD bo nigdzie nie moge dostac. Moze tu mi ktos pomorze? Pozdrawiam

Viewing 6 reply threads
Reply To: Lark nowe smartfony: dwa Cirrusy oraz pierwszy z serii Stratus – ceny
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile