Start Forum Sprzęt Tablety Kupujemy laptop – ma być funkcjonalny

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W przypadku laptopów nie ma złych i dobrych marek. Są tylko sprzęty źle lub dobrze dobrane do naszych preferencji. Kupując laptopa, nie kierujmy się ceną ani marką, ale funkcją, jaką powinien pełnić – radzą eksperci NEONET. Na co zwrócić uwagę?

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kupujemy laptop – ma być funkcjonalny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      odradzam Lenovo G500 laptop kupiony 2,5 roku temu z dobra grafika Ati nie ma sterowników do win10 bo Lenovo nie wydało. Sterowniki oficjalne nie działają i wychodzi na to że laptop do gier za prawie 1800 zl zostanie na win 8.1. Na win10 nie przełącza sie na mocna ATI z powodu Lenovo. Następny laptop innej firmy ,mam nauczkę

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Sprawdzilem tak ze na intelu sa slajdy w Diablo 3 a na ATI bezproblemu chodzi i wiecej efektów i detali. Nie wiem jak Ty ale integra intela a ATI to przepaść w każdej grze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      ja mam AMD Radeon™ HD8750 i dlatego w diablo 3 mozna swobodnie pograć w srednich detalach. na win 10 na intelu slajdy lecą tylko ( bez porównania)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Laptop do grania za 6,5 tysiąca? Mając taki budżet lepiej złożyć solidny komputer stacjonarny. W tej cenie zmieszczą się 2 mocne karty graficzne działające np. w technologii crossfire, dysk SSD, ram 16GB lub nawet 32 GB. Nie zapominajmy że laptopy nie są projektowane do wielogodzinnego żyłowania na maksymalnej wydajności.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Jeśli tylko dysponujecie odpowiednim budżetem, to raczej zdecydowanie warto szukać czegoś na tym poziomie – [url]https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thinkpad-e460-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/4071/[/url] Jak na laptop to nie jest wielki budżet, ale jednak sprzęt powinien zdecydowanie robić różnicę. Wystarczy nawet pod gry, ale tak czy siak – najpierw radzę testować.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Kupujemy laptop – ma być funkcjonalny
Your information: