Start Forum Inne Nie daj się oszukać Kto nas robi w trąbę ?

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Zakup niedrogiego zamiennika akumulatorka do starego Siemensa ME45 pokazał, że nie wszyscy dystrybutorzy akcesoriów GSM grają z nami uczciwie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kto nas robi w trąbę ?

    • misiek8881
      Member
      Liczba postów: 14

      i jak tu kupować baterie…. tylko oryginalne. No bo jak teraz taki kowalski ma dochodzić swoich praw w drodze reklamacji? Czy gdy pójdzie do punktu gdzie ją kupił, pokaże, że ma mniejszą pojemność niż deklarowane 750mAh? czy zwrócą mu pieniądze? na 100% nie, jeszcze sami udadzą, że zostali oszukani przez dostawce itp…

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Dziady cholerne …

    • zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

      No ale Panowie w DU..KO jesteśmy rżnięci na każdym kroku! Do produkcji gołąbków używa się 25 letniego mięsa – do kosmetyków dostają się PRZYPADKIEM trucizny, zabawki zawierają środki zmiękczające plastik powodujące u dorosłych bezpłodność -a EKOLOGICZNE świetlówki zawierają PARY RTĘCI, które w przeciwieństwie do RTĘCI PŁYNNEJ są kilkanaście razy BARDZIEJ trujące! Poza tym nie wiem czemu dziwi się autor artykułu – każdy telefon powinien dzisiaj WEDŁUG PRODUCENTÓW wytrzymać na czuwaniu ok 500-700h ( OKOŁO 20 DNI!!!! ) – a mało który wytrzymuje więcej niż 2-3 dni normalnego użytkowania! Więc zapewne baterie tego chińskiego producenta o pojemności 520mah są tak pojemne jak oryginalne 750 🙂

    • TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

      Nie mozna skorzystac z niezgodnosci towaru z umowa ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Jeszcze ten kapitalizm, zbudowany na wyzysku i oszustwie, wyjdzie wszystkim bokiem..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      No, ale przepraszam bardzo, co ma pojemność do tego, że po kilku miesiącach bateria padła? Pojemność jak jest mała, to telefon krócej „trzyma”, ale to nie jest wyznacznikiem trwałości ogniwa, Dwie różne sprawy.
      Poza tym… Samsung E1170 ma 1.000 mAh wg producenta i na naklejce producenta. Grzebiąc w menu serwisowym, realna pojemność ogniwa to… Standardowe 800 mAh. No i komu tu wierzyć.. Na naklejkę pod baterią nie zaglądałem, ale mnie interesuje realna pojemność akumulatora. Zawiodłem się.

    • stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

      Ciekawe ile z nich kłamie pod marką foof

      [url]http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=foof[/url]

    • johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

      Na akumulatorkach np R6 (czyli zwykłych paluszkach) jest zawsze informacja na temat minimalnej pojemności i wielką czcionką max pojemność (np. min. 2500 max 2700mAh). Tak samo powinno być na telefonach

    • mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

      Polak potrafi……………

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      przecież to jest model do telefonu z przed kilku lat. jakaś totalna staroć – której nie powinno się nawet testować z powodu zmiany parametrów pracy – wiadomo – bateria nie długo nie używana – starzeje się tracąc pojemność. oj testerzy nie popisaliście się – jak się testuje – to zróbcie to tak aby nie można zarzucić i wam błędu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Przecież na zdjęciu jest bateria do Siemensa z serii X65, czyli C65, CX65, M65 itp. Autor artykułu chyba sam nie wie, jaki telefon używa jego matka. Bateria do ME45 i S45 wygląda zupełnie inaczej. Poza tym lepiej kupić używaną, ale oryginalną baterię, niż chińskie g*wno. Już 10 lat temu wiedziałem, że nie warto oszczędzać na zamiennikach do komórek. 2 tygodnie temu kupiłem ładowarkę Blue Star do Phillipsa Xenium 9@9. Pochodziła kilka godzin, po czym się spaliła. Już nie pierwszy raz spaliła mi się nieoryginalna ładowarka.

    • tomo1501
      Member
      Liczba postów: 14

      W taki przypadku to tylko iść do danego sklepu/komisu i narobić smrodu za wciskanie ludziom KITU … Niestety prawda jest taka, że jesteśmy oszukiwani na każdym kroku …

Viewing 12 reply threads
Reply To: Kto nas robi w trąbę ?
Your information: